Προς το περιεχόμενο

Διαβασε το γρηγορα!!!!Μπορεις !!!


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Αμπζινθ, δε στέλνεις λουλούδια, όχι. =ρ

 

ilekra, γενικώς είμαι τρανός μ@λ@κας, αλλά έτσι κ αλλιώς θα κλειδωνόταν. Ξέρεις τώρα, τεχνολογικό φόρουμ, κουτσομπολιά, κουμπαριές, κολλητηλίκια, γκομενικά... Όχι.

 

Όοοοχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή εντάξει οκ οκ...Δεν μπορούσες να αφιερώσεις 0.5 δευτερόλεπτα παραπάνω για να γράψεις σωστά το nick σου??Μήπως να ξανασκεφτούμε την καθιέρωση των ελληνικών από 1/1/08?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηλεκτρα μην τους ακους.

 

Ποσταρε πρωτα μια φωτο σου (με μπικινι κατα προτιμηση) στο τοπικ για τις φωτο των μελων και εδω ειμαστε για ο,τι συμβουλη θες μετα.

 

Ειναι θεσμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφτο για μενα ειναι μεγαλο θεμα..δεν ξερω πως θα ενιωθες αν ηταν δικο σου προβλημα.μακαρι να μη καβγαδισεις ποτε με φιλαρακια σου

 

ωραία, άκου τι θα κάνουμε. θα πας πρώτα σε αυτό το thread.

Θα ποστάρεις μια φωτογραφία σου.

κατόπιν θα έρθεις σε αυτό το thread και θα μας πεις το πρόβλημά σου.

 

ψήσου.

 

@αμπζινθ, μου αρέσει που σκεφτήκαμε το ίδιο θρεντ! θα ήταν κρίμα, δεν θα ήταν;;; =ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:-)ρε παιδια εφτηχως γελατε και δασκεδαζετε με τα χαζα που αναφερα στο θεμα πιο πανω..το μονο σιγουρο ειναι οτι σας χερετω ολουςςςς απο το υπεροχο νησι μου.και ας μη μπορεσω να γραψω καλα ελληνικα,
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:-)ρε παιδια εφτηχως γελατε και δασκεδαζετε με τα χαζα που αναφερα στο θεμα πιο πανω..το μονο σιγουρο ειναι οτι σας χερετω ολουςςςς απο το υπεροχο νησι μου.και ας μη μπορεσω να γραψω καλα ελληνικα,

 

http://www.cosmopolitan.gr/cosmo/cosmomisc.forum

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανει κρυο και σι θες φωτογραφια με μαγιο?νταξει δεν σου κρυβω θα παθεις ενα κατι οταν ανικρησεις την ξωτικη ομορφια μου..ασε καλυτερα μην παθουν ζημια τα ματακια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...