Προς το περιεχόμενο

Μυρίζει καμμένο και δεν ανοίγει...


dimkar2405

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αιωνια σου η μνημη αξιομακαριστο pc ... "πλακα κανω"

Το τροφοδοτικο παρεδωσε πνευμα ... βουρ για αλλαγη!

 

R.I.P δηλαδή το τροφοδοτικό(5 χρονια αντεξε)....Συμφωνα με τη συνθεση που εδωσα στο πρωτο ποστ να παρω ενα στα 350 ή 400?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως τα περιγράφεις και στις δύο περιπτώσεις είχα καμένη μητρική. Δες με το νέο τροφοδοτικό αν λειτουργεί το σύστημα και πες και σε εμάς για να ξέρουμε ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μένα την τελευταία φορά που κάηκαν κανα δυο πυκνωτές στο τροφοδοτικό άναβε το λαμπάκι της μητρικής και δούλευε ο ανεμιστήρας του επεξεργαστή. Κατά τα άλλα τίποτα. Περιμένω και εγώ να δω αν και σε σένα φταίει το τροφοδοτικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μένα την τελευταία φορά που κάηκαν κανα δυο πυκνωτές στο τροφοδοτικό άναβε το λαμπάκι της μητρικής και δούλευε ο ανεμιστήρας του επεξεργαστή. Κατά τα άλλα τίποτα. Περιμένω και εγώ να δω αν και σε σένα φταίει το τροφοδοτικό

 

Αυριο ή την Δευτερα θα αλλαξω το τροφοδοτικο, οποτε μολις εχω νεα θα ενημερωσω...Παντως κι εμενα το λαμπακι της μητρικης αναβει αρχικα και μετα σβηνει, σαν να μην τροφοδοτειται σωστα. Ειδωμεν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ φίλε μου θα συμφ ωνήσω με τον kpartsi και θα σου πω να μην πας για τροφοδοτικό. Και εγώ για μητρική μεριά το βλέπω. Το καλήτερο που θα μπορούσες να κάνεις τώρα είναι να βρεις ένα τροφοδοτικό από ένα φίλο σου να δοκιμάσεις αν δουλεύει το pc σου. Καλή επιτυχία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ θα συμφωνήσω.. Βραχυκύκλωσες τα κυκλώματα της μητρικής και έπαθε ζημιά.. Και με το βραχυκύκλωμα μπορεί να έχστειλς και την τροφοδοσία.

 

Στην θέση σου: Θα άλλαζα μητρική ΚΑΙ τροφοδοτικό. Έτσι για να μαι σιγουρος. Ίσως να μην είνα η ποιο καλή λύση αλλά πιστεύω είναι η ασφαλέστερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...