Προς το περιεχόμενο

εχω τραβηξει καποια βιντεακια με την καμερα μου....


ALXIOA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω τραβηξει καποια βιντεακια με την καμερα μου....αυτα ολα τα περασα και τα ενωσα σε ενα δισκακι dvd και παιζουν σαν ταινια...λοιπον τωρα θελω να κανω το εξησ...να σπασω αν γινεται απο αυτο το dvd δισκακι καποια αγαπημενα μου κομματια (βιντεο)και να τα περασω στο mp3 player moy zen 4 gb....ωστε να μπορω να τα παιζω στο zen ...πωσ μπορω να το κανω αυτο???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να το κάνεις με διάφορα προγράμματα όπως είναι το nero vision ή το pinnacle studio. Η διαδικασία είναι ανάποδη από ότι έκανες για να τα κάνεις μια ταινία. Τα περνάς στον υπολογιστή, τα ανοίγεις με το αντίστοιχο πρόγραμμα και με την εντολή split μπορείς να κόψεις και να ράψεις ότι θέλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

katarxas o titlos sou den einai katatopistikos gia aftous pou kanoun search

defteron de xreiazete na fonazeis kai na apaiteis apantisi...an kapoios to dei k kserei sou apantaei...

sto thema sou tora opos eipe o filos pio pano apla den ksero to zen ti format diavazei...isos thelei convert me kapoio convertora....den einai tpt diskolo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πιο απλο ειναι με το Movie mker των windows απλα για να μην εγκαθιστας αλλο προγραμμα, μπορεις επισης να χρησιμοποιησεις, virtual dub, virtual dub mod, nandub....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον παιδια δεν κατεφερα να βγαλω ακρη...το dvd to eixa gracei με το nero και εχουν αποθηκευτει ωσ εξησ τα αρχει βιντεο Media files(.ifo) και ενα αλλο αρχειο με το ιδιο ονομα με καταληξη ΒUP..τωρα πωσ εγω θα περασω ολοκληρο το δωδ μου στον σκληρο μου δισκο και με πιο προγραμμα μπορω να κοψω καποιεσ σκηνεσ και να τισ αποθηκευσω ωσ avi....κατεβασα το Easy Video Splitter αλλα δεν μπορει να μου ανοιξει με την μορφη που εχει το dvd τωρα...καμια βοηθεια ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρησιμοποιησε ενα προγραμματακι που λεγεται dvd2avi, υπαρχουν και αλλα πολλα για να ripareis το dvd σου

 

οδηγοι υπαρχουν εδω και αν εψαχνες θα χες βγαλει ακρη

 

http://www.insomnia.gr/vb3/forumdisplay.php?f=18

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον φιλε μου κατεβασα το dvd2avi αλλα δεν κανει απολυτως τιποτα...επισης θα ηθελα να σου πω πως για σενα καποια πραγματα μπορει να φαινονται κατανοητα και απλα αλλα για μενα που ειμαι σε πιο χαμηλο επιπεδο μου φαινονται βουνο...για αυτο σε παρακαλω θερμα αν μπορεις να μου δωσεις πιο σαφης οδηγιες για αυτο που θελω να κανω αλλιως μην μου απαντας καθολου...πιστευω πως μεσα σε αυτο το φορουμ θα βρεθει καποιος να μου απαντησει...σε ευχαριστω....εξακολουθω να μην μπορω να κανω αυτο που ζητησα...καμια καλυτερη βοηθεια μπορω να εχω παρακαλω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...