Προς το περιεχόμενο

εχω τραβηξει καποια βιντεακια με την καμερα μου....


ALXIOA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

[[MeGUI HOWTO]] : Παράγραφοι 1-3, 2-1α, 2-2 και 2-3α. Με τη διαφορά ότι θα πρέπει να κάνεις resize στην εγγενή ανάλυση του Zen που πρέπει να είναι 320x240, αν δεν κάνω λάθος. Βέβαια, για τη δουλειά που θέλεις υπάρχουν και πιο εύκολα προγράμματα, όπως το MediaCoder που τα κάνει με πολύ λιγότερα clicks. Αλλά το DVD ripping θα γίνει πάλι μέσω του DVD Decrypter...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον φιλε μου κατεβασα το dvd2avi αλλα δεν κανει απολυτως τιποτα...επισης θα ηθελα να σου πω πως για σενα καποια πραγματα μπορει να φαινονται κατανοητα και απλα αλλα για μενα που ειμαι σε πιο χαμηλο επιπεδο μου φαινονται βουνο...για αυτο σε παρακαλω θερμα αν μπορεις να μου δωσεις πιο σαφης οδηγιες για αυτο που θελω να κανω αλλιως μην μου απαντας καθολου...πιστευω πως μεσα σε αυτο το φορουμ θα βρεθει καποιος να μου απαντησει...σε ευχαριστω....εξακολουθω να μην μπορω να κανω αυτο που ζητησα...καμια καλυτερη βοηθεια μπορω να εχω παρακαλω....

 

κοιτα φιλε μου δεν εχω καμια ορεξη να ξεκινησω αντιπαραθεση μαζι σου, ουτε και εμενα μου αρεσε το σχολιο σου για το καμια καλυτερη απαντηση δεν εχετε να μου δωσετε, αλλα εκανα παλι post δειχνοντας σου τα Link με τους οδηγους. Προσπαθησα να σου πω καποια προγραμματα που θα μπορεσεις να κανεις απλα τη δουλεια σου, αν ηθελα μπορουσα να μην απανταω καθολου, δεν εχω καμια ορεξη να προσπαθω να βοηθησω καποιον και να μου τη λεει και αποπανω

 

συγνωμη για το υφος του post αλλα ετσι μου βγηκε, παντα φιλικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...