Προς το περιεχόμενο

Λογοκρισία


anna86

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από ότι διαπίστωσα και θέλω να υποστηρίξω ένθερμα,ότι θέμα δεν αρέσει σε αυτούς που έφτιαξαν το φορουμ,το διαγράφουν.Όποια θέση δεν υποστηρίζει την θέση τους την καταρύπτουν.Μα τι θέλετε τελικά?ομοφωνία?:X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι αυτό. Απλώς η γκόμενα που ψάχνεις είναι ο Lucifer και προκειμένου να μην μπορέσεις να την ανακαλύψεις κλείδωσε το τόπικ, πριν προλάβουν οι συνinsomniacs να σου δώσουν χρήσιμες συμβουλές για το πως να ανακαλύψεις το γκομενάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@anna86

 

Κοίτα να δεις, εσυ βλέπεις την χαζοχαρούμενη πλευρά αυτού που ρώτησε ο τύπος.

 

Κάποιος απο κάτω του παρέθεσε το: http://www.se-eida.com/ το οποίο είναι πολύ πιο εξειδικευμένο site. Γιατί λοιπόν να μη σβηστεί; Αφού βρήκε που έπρεπε να ψάξει για να βρεί αυτη που έψαχνε.

 

Στο κάτω κάτω σκέψου πως εδώ οτι γράφεις πιάνει χώρο σε κάποιον υπολογιστή (server), τον οποίο δε πληρώνεις ούτε εσύ ούτε και εγώ, αλλά αυτοί που έσβησαν το άκυρο τόπικ.

 

Εδω μέσα δεν είναι δικαίωμά σου να γράφεις αλλά προνόμιο.

 

Επιτέλους κάποιοι πρέπει να ξεφύγουν λίγο απο τον "τελειο" και εγωκεντρικό κόσμο στον οποίο ζουν και να καταλάβουν πως λειτουργεί ο πραγματικός.

 

Φιλικά πάντα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη τι ειδους βοηθεια θα μπορουσαμε να δωσουμε στον τυπακο?

Να του προτεινουμε κανα καλο ντετεκτιβ?

Να αρχισουμε να ψαχνουμε και εμεις?

 

Το συγκεκριμενο τοπικ μονο σε spam ή flame θα μπορουσε να εξελιχθει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους κάποιοι πρέπει να ξεφύγουν λίγο απο τον "τελειο" και εγωκεντρικό κόσμο στον οποίο ζουν και να καταλάβουν πως λειτουργεί ο πραγματικός.

Πχ επειδή επικρατεί αναξιοκρατεία στον κόσμο,το ίδιο να συμβαίνει και στο σπίτι σου και στο forum και οπουδήποτε.

Διαφωνούμε.

 

Επίσης πιστεύω ότι ορισμένοι mods όταν κλειδώνουν ένα θέμα με μια "έξυπνη"(ή και χωρίς) ατάκα,νοιώθουν ακριβώς το ίδιο συναίσθημα με αυτό ένός 15χρονου που έβαλε εξάτμιση "τούμπανο" στο γυμνό παπί του και κάνει σούζα κοιτώντας τον οι υπόλοιποι.

Και δεν θα παραθέσω posts/replies/threads.Αν η έλλειψη quotes(παραθέσεων) ακυρώνει την άποψη μου(προφανώς λόγω έλλειψης επιχειρημάτων),τότε θεωρείστε την άκυρη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα "αγαπησιαρικα" topics στο τελος καταληγουνε σε δουλεμα/flame γιατι πολυ απλα ειναι trolling[/b'].

αυτή φράση μου θυμίζει την κοπελιά της διαφήμισης που έμεινα από manna ενώ έπαιζε ένα rpg κτλπ! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ότι διαπίστωσα και θέλω να υποστηρίξω ένθερμα,ότι θέμα δεν αρέσει σε αυτούς που έφτιαξαν το φορουμ,το διαγράφουν.Όποια θέση δεν υποστηρίζει την θέση τους την καταρύπτουν.Μα τι θέλετε τελικά?ομοφωνία?:X

 

Για να ακριβολογούμε, δε διαγράφονται, κλειδώνονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Από ότι διαπίστωσα και θέλω να υποστηρίξω ένθερμα,ότι θέμα δεν αρέσει σε αυτούς που έφτιαξαν το φορουμ,το διαγράφουν.Όποια θέση δεν υποστηρίζει την θέση τους την καταρύπτουν.Μα τι θέλετε τελικά?ομοφωνία?:X

 

Υπoστήριξε ένθερμα ό,τι θέλεις.

Διάβασε όμως πρώτα τους Όρους Χρήσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...