Προς το περιεχόμενο

προβλημα με utorrent


...+%ZRX%+...

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια εχω ενα προβλημα γενικα με τα p2p οπου οταν ρυχνω ενα αρχειο μεσα στο προγραμμα πχ utorrent αρχιζει να σερνεται το προγραμμα, να κολαει(παταω κλικ πανω στο παραθυρο και με το παραμικρο βγαζει (not respond) ή σερνω το παραθυρο και ανταποκρυνεται μετα απο 10 sec ktl).απο επεξεργαστη εχω Ε 6600 και μνημη 2048 800.

δεν μπορω να καταλαβω τι φτεει βοηθατε ελληνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παν8ιρα εχω δοκιμασει οτι bitlord, utorrent, azorious και ολα κολανε.εκτως αυτου εγω θελω το μ torrent poy pianei καλες ταχυτητες τα αλλα συνη8ως ειναι του κολου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

vista ,αμεσως μολις αρχιζει το κατεβασμα πχ αν ειναι pouse δεν κολαει , για antivirus εχω το avira και το spyware doctor, firewall δεν εχω ενεργοποιημενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Me to pouse mallon ennoeis Pause.

Empiria me ta sVista den exw, alla an mporeis dokimase na vgaleis to antivirus k na deis ti ginetai.

Episis pio torrent client dokimazeis twra?

Dokimase na to trekseis san administrator me deksi klik.

Episis dokimase na to trekseis me compatibility me win98/me

Pio router exeis?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και πριν χωρης antivirus κολαγαν , χρησιμοποιω bitlord οπου το κολυμα ειναι υποφερτο, ενω τα προηγουμενα limewire moy kolagan το 4.14.10 (τελευτεο) δεν κολαει!!! ,router εχω 2 ενα modem της forthnet (krypto) και 1 ασυρματο της us robotics(αρκαιτα καλο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To modem ths Crypto vgalto (den leei gia torrents) k ase to Us Robotics.

Episis, kane update ta Vista sou, elpizw na exeis ay8entika kai katevase tin teleftaia ekdosi tou mtorrent.

Kai gw eixa dei se laptop stin arxi na min anigei to Limewire k o Firefox (!) k mallon eftege to oti den eixan vgei updates gia Vista.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...