Προς το περιεχόμενο

προβλημα με utorrent


...+%ZRX%+...

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δοκίμασε άλλων υπολογιστή στην ίδια σύνδεση αν κάνει το ίδιο τότε πάρε το Forthnet αν κατεβάζει κανονικά μάλλον κάτι έχει το PC σου (firewall κτλ η θέλει format)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ETSI ΚΑΙ αλλιως το us robotics χρισημοποιω διστυχως δεν εχω τα αυ8εντικα vista αλλα το προβλημα δεν ειναι οτι δεν αναγνοριζει τα p2p αλλα οτι lagaroun του π/τη. εχω και εναν φοριτο στον οποιο κανει τα ιδια νουμερα αλλα στον παλιοτερο υπολογιστη απο οτι θυμαμε ολα ετρεχαν καλα. τελος για format θα δοκιμασω στο αμεσο μελλον αλλα προς στηγμη κατι και ψυλοβολευομαι με bitlord και limewire.αλλα γιατι να κολαει το γαμ/νο u torrent

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλαρακο και αυτο το εχω δικιμασει αλλα τζηφος

λυση θα βρω αν το εχει πα8ει και κανεις αλλος αυτο το προβλημα και το εχει λυσει και ερ8ει να μου πει τι φτερει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κολαει με το παραμικρο και λεει not responding και επισης θελει καθε φορα που κανεις κλικ απανω του 10 sec να ξεlaggaρει και υπαρχει και καθιστεριση στην υποδιξη της τιμης της ταχυτητας κατεβασματος η οποια σα να μην ευτανε αυτο ειναι και χαμηλότατη(3-13) ενω θα επρεπε να ειναι τουλαχιστον 200-300 αφου εχω υποθετικη ταχ 24mb/s και ενας φιλος με 4mb κατεβαζει με 200-390

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Exeis katevasei mipws to net limiter?

Episis, prepei na anoikseis to port pou xrisimopeiei o client sou sto router sou gia na deis taxythtes.

24mbps einai onomastiki, sta posa klidonei to router owms?

K gw sta 24 eimai alla klidwnei mono:

ADSL Speed (DS/US) 2505/419 Kbps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...