Προς το περιεχόμενο

Δημιουργια ιστοσελιδων.


ΓΙΩΡΓΟΣ100

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ευκολότερο πρόγραμμα που έχω συναντήσει μέχρι τώρα είναι το Web Page Maker.

Δεν χρειάζεται καθόλου γνώσεις προγραμματισμού, το μόνο που χρειάζεται είναι κάνεις import εικόνες και να γράφεις textάκια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ευκολότερο πρόγραμμα που έχω συναντήσει μέχρι τώρα είναι το Web Page Maker.

Δεν χρειάζεται καθόλου γνώσεις προγραμματισμού, το μόνο που χρειάζεται είναι κάνεις import εικόνες και να γράφεις textάκια

 

+1 και από μένα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω δοκιμάσει πάρα πολλά και όλα μπορώ να πω ότι είναι αρκετά εύκολα. Τώρα πια πιστεύω δεν χρειάζονται γνώσεις προγραμματισμού για την κατασκευή κάποιας ιστοσελίδας. Όποιος ξέρει μαγκιά του...

Όμως εγώ π.χ. που έχω φτιάξει και θέλω να τις ανεβάσω;;; Λογικά θα πρέπει να βρω έναν server αλλά άκουσα ότι πληρώνεις. Μπορείτε να μου προτείνετε κάποια site για να μου δώσουν χώρο και για το δικό μου site με μικρό κόστος ή ακόμα καλύτερα δωρεάν (δεν έχω ιδέα αν υπάρχει);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
[...]

Όμως εγώ π.χ. που έχω φτιάξει και θέλω να τις ανεβάσω;;; Λογικά θα πρέπει να βρω έναν server αλλά άκουσα ότι πληρώνεις. Μπορείτε να μου προτείνετε κάποια site για να μου δώσουν χώρο και για το δικό μου site με μικρό κόστος ή ακόμα καλύτερα δωρεάν (δεν έχω ιδέα αν υπάρχει);

 

Η ερώτησή σου δεν έχει θέση εδώ - το παρόν thread ανοίχτηκε για να βρει το μέλος ΓΙΩΡΓΟΣ100 λογισμικό κατασκευής ιστοσελίδων.

 

Κάνε μία αναζήτηση στο forum με το λήμμα hosting και θα βρεις πολλές απαντήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουσιαστικά δε χρειάζονται οδηγίες. Είναι τόσο απλό. Δες το Help (F1) του προγράμματος, είναι μεν στα αγγλικά αλλά είναι πολύ απλά γραμμένα.

Όπου κολλήσεις εδώ είμαστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου ετοιμασω την ιστοσελιδα, πως θα την ανεβασω στο internet (θελει καποιο αλλο προγραμμα;)Μηπως γνωριζεται καποιο χωρο που να φιλοξενει σελιδες με η χωρις πληρωμη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' ότι κατάλαβα θες να γράψεις Ιστοσελίδα, όχι από κάποια ανάγκη αλλά από περιέργεια.

Είναι λοιπόν ευκαιρία να μάθεις σύνταξη Html και να γράψεις ιστοσελίδα στο Notepad.

Θα βγει κάτι πολύ απλό στην αρχή, αλλά θα καταλάβεις ακριβώς περί τίνος πρόκειται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...