Προς το περιεχόμενο

Tom Clancyʼs Rainbow Six Vegas 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Λοιπον , ειναι σχεδον ιδιο με το 1ο αν σου αρεσε εκεινο τοτε θα γουσταρεις και αυτο.

Καλυτερα γραφικα και πολλα customize για την στολη , εξοπλισμο κλπ.

Εμενα επειδη μου αρεσε και το 1ο θα το τιμησω και αυτο :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά. Στα system requirements λέει ότι δεν υποστηρίζονται ΟΛΕΣ οι AGP κάρτες. Έχει προλάβει να το δοκιμάσει κανείς να μας πει αν ισχύει κάτι τέτοιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι διαφορές με το πρώτο είναι σχεδόν μηδαμινές...εκτός από εξοπλισμό και ότι τώρα μπορείς να τρέχεις(στο πρώτο νομίζω εαν θυμάμαι δεν υπήρχε αυτή η δυνατότητα).τα γραφικά μου φαίνονται ολόιδια.το παιχνίδι μοιάζει περισσότερο με expansion παρά με νέο...σε όποιον άρεσε το πρώτο προτείνεται ανεπιφύλακτα(και εγώ εκεί είμαι) αλλιώς οι υπόλοιποι θεωρώ ότι δεν πρέπει να ασχοληθούν καν...σε agp κάρτες για το φίλο που ρώτησε παραπάνω όπως ειπώθηκε πρέπει να υποστηρίζουν shader model 3.απο nvidia είναι οι 6, 7, 8 series και απο ati x1000 series,x2000, 3850 εάν έχεις κάποια απο αυτές είσαι κομπλέ(ελπίζω βέβαια όχι κάτι του στυλ 6200 χ1300 κτλ...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ. Όντως το έβαλα χθές το βράδυ που γύρισα σπίτι και παίζει κανονικά (ATI 2600XT). Θα συμφωνήσω με τον φίλο outlaw star ότι σε όσους άρεσε το πρώτο τότε θα τους αρέσει και αυτό αφού δεν παρουσιάζει σημαντικές διαφορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως και να έχει το παιχνίδι είναι άψογο. Εχτές το εγκατέστησα και εγώ και το δοκίμασα για κανένα δυωράκι! Συμφωνώ ότι τα γραφικά δεν έχουν τεράστιες διαφορές με το πρώτο αλλά σε εκτέλεση πάλι έγραψε!!! Ωραίος ήχος σε συνδιασμό με τα ρεαλιστικά γραφικά και την κίνηση του το βάζουν για μένα στα best:-).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...