Προς το περιεχόμενο

Εχει δημιουργησει κανεις το profile του....


mazda

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η γνώμη μου είναι πως υπάρχει πολύς κόσμος που αισθάνεται την ανάγκη να αυτοφακελώνεται οικιοθελώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παρόλο που έχω facebook δεν καταλαβαίνω γιατί τόση τρέλλα για αυτά τα social networking sites...εμένα φίλοι μου με βάζουν σε αυτά, κάνω ένα account και δεν πολυασχολούμαι μετά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το facebook ειναι σαν το hi5?

εγω δεν μπορω να καταλαβω τι βρισκουν να κανουν add ο ενας τον αλλος και να λενε thanks για το add.

 

γεμιζει συναισθηματικα κενα τα οποια δεν μπορουν να καλυψουν στην φυσιολογικη τους μορφη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες, πως τα χρησιμοποιεις ειναι που μετραει.

 

Εγω εχω λογαριασμο στο myspace - private και έχω 5-6 φίλους απο τη σχολή και άπο επαρχία κανα δυο με τους οποίους ανταλλάσουμε σημειώσεις, βιντεο στο youtube, ανέκδοτα και φώτοζ κ.τ.λ.

 

Αυτό που θέλω να πω είναι ότι μπορούν να είναι εργαλεία αυτά τα site δεν τα χρησιμοποιούν μόνο οι no lifers :P (ωραιος όρος btw)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πολύ χρήσιμο βρίσκω το Myspace, ειδικά όσον αφορά στη μουσική. Έχω περάσει πολλές ώρες περιπλανόμενος σε καλλιτέχνες που έχουν κάνει add ο ένας τον άλλο και έχω ανακαλύψει πολλά και ενδιαφέροντα πράγματα.

 

Από εκεί και πέρα, είτε πας και βάζεις ένα personal σε σχετικό και ειδικό site, είτε δεν ασχολείσαι. Φαντάζομαι σε ένα τέτοιο site μπορείς να βρεις κάτι ενδιαφέρον και κάτι να προκύψει (ειδικά στο εξωτερικό που δεν έχουν τα δικά μας κόμπλεξ), αλλά τα υπόλοιπα Hi5 και τα τοιαύτα μου φαντάζουν ως ανούσια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι καμμενοι καθονται εκει με τις ωρες και ψαχνουν να βρουν γκομενα...

 

χαχαχα μεγάλη αλήθεια είπες ρε χασάν .Είχα έναν τέτοιο στο γραφείο καμμένος ρε ο τύπος. Τον δουλεύαμε ψιλό γαζί. :lol: Βγήκαμε για μπύρες ένα βράδυ και μας έλεγε ιστορίες για τις γκόμενες που μαμησε από κει μέσα. :lol: Έλεος? :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πολύ χρήσιμο βρίσκω το Myspace, ειδικά όσον αφορά στη μουσική. Έχω περάσει πολλές ώρες περιπλανόμενος σε καλλιτέχνες που έχουν κάνει add ο ένας τον άλλο και έχω ανακαλύψει πολλά και ενδιαφέροντα πράγματα.

 

Από εκεί και πέρα, είτε πας και βάζεις ένα personal σε σχετικό και ειδικό site, είτε δεν ασχολείσαι. Φαντάζομαι σε ένα τέτοιο site μπορείς να βρεις κάτι ενδιαφέρον και κάτι να προκύψει (ειδικά στο εξωτερικό που δεν έχουν τα δικά μας κόμπλεξ), αλλά τα υπόλοιπα Hi5 και τα τοιαύτα μου φαντάζουν ως ανούσια.

το κακό με το myspace είναι ότι αρκετά groups ανακαλυφθήκανε εκεί, και τώρα το spam που πέφτει από τον κάθε τυπά με group η solo είναι άπειρο.

εγώ στο facebook γράφτηκα από το πρήξιμο τον άτομο που δουλεύαμε μαζί, και πλέον έχω στην λίστα άτομα που ξέρω προσωπικά μονο.

πάντως, βρήκα παιδιά που παίζαμε μαζί στην πλατιά μεσολογγίου στο παγκράτι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάλογα και το είδος της μουσικής που σε ενδιαφέρει και έψαχνες. Εγώ ας πούμε που έψαχνα για NuJazz βρήκα ωραία πράγματα και καθόλου σαχλαμάρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...