Προς το περιεχόμενο

Insomniacs' Desk Pictures Τhread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπα ολα μια ιδεα ειναι.Ειδικα αν επαιρνες ενα 23Monitor θα ειχες γλυτωσει και πολυ χωρο και δεν θα στραβωνοσουν καθως δεν νομιζω οτι κανει να καθεσαι τοσο κοντα σε αυτες τις ιντσες.

ηθελα 40ρα για ταινιες και αφου δε βλεπω τηλεοραση ειπα να μην παρω και μονιτορ.

και αν η κατασταση το απαιτει κανω επαναφορα στο παραθυρο που δουλευω και αυτοματως ειναι σα να εχω μονιτορ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μονο το δικο μου γραφειο ειναι παντελως μπουρδελο?

η απλα κανατε καθαριοτητα φουλ πριν βγαλετε τις φωτο σας?

 

lol, αυτό είναι μπουρδέλο?

μάλλον δεν έχεις δει κάποιο post πιο πίσω δικό μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα μερικές αλλαγές. Μαζί με τη νέα οθόνη.

attachicon.gif2014-11-06 04.49.58.jpg

Προστέθηκαν και τα Razer Kraken Pro σε άσπρο χρώμα. Είναι λες και δίνονται μαζί με το Graphite. :)

post-115429-0-54121700-1417965674_thumb.jpg

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο το δικο μου γραφειο ειναι παντελως μπουρδελο?

η απλα κανατε καθαριοτητα φουλ πριν βγαλετε τις φωτο σας?

 

http://www.insomnia.gr/topic/215780-insomniacs-desks-pictures-thread/?p=53637462

 

εγω βαζω καποια πραγματα αναμεσα στο μονιτορ και στο pc και ολα τα υπολοιπα απο κατω (εκει που δεν φενετε δηλαδη στην φοτογραφια, επιτηδες την τράβηξα ετσι, παιζετε και λιγος χαμος και αριστερα απο το πληκτρολογιο μου.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προστέθηκαν και τα Razer Kraken Pro σε άσπρο χρώμα. Είναι λες και δίνονται μαζί με το Graphite. :)

attachicon.gif20141206_161040.jpg

πολυ ωραιο κουτι ,ειδικα το ασπρο,αλλα αυτο στη μεση μου θυμιζει πλυντηριο :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η καρεκλα ποια ειναι? υπαρχει και σε μαυρη?

Αν είχα τέτοιο χρώμα σε καρέκλα θα την είχα κάνει καφέ.

 

 

Από σοκολάτες, τι άλλο νόμιζες?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαξε απο καπου αλλου ομως. Απο τοπικο επιπλαδικο την πηρα 75 ευρω.

Ναι όντως, παίζει και σε άλλα μαγαζιά. Είναι κάποιες κλασσικές καρέκλες που τις παίρνει το μάτι σου αρκετά στο skroutz και τις είχα πετύχει σε διαφορετικά μαγαζιά όταν έψαχνα. Βέβαια η συγκεκριμένη μοιάζει πολύ με κάποιες άλλες και θέλει να διακρίνεις λεπτομέρειες (π.χ. διαφορές στην πλάτη με τις ραφές) για να βρεις ακριβώς την ίδια. Κι αν θυμάμαι καλά επειδή το αναφέρει κι η @Iris_89, την είχα πετύχει και σε καφέ στα praktiker.

(Στο τέλος βέβαια ανέβασα κατακόρυφα το budget και πήγα σε μεγαλύτερης κατηγορίας καρέκλα. Με αλουμίνιο στον αστερία βεβαίως.)

 

Α επίσης @overpower το κομμάτι του γραφείου που είναι για το πληκτρολόγιο είναι από τη μάνα του όλο άσπρο ή έχεις βάλει κάτι; Φαίνεται περίεργα στη φωτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη σπουδαζω Συρο, και ειμαι απο τον Ν Φλωρινας δεν αγορασα επιπλα και πηρα αυτο το γραφειο μεταχειρισμενο σε καφε χρωμα. Το εβαψα μαυρο (στα σημεια που φαινεται, δηλαδη πισω ειναι ακομα καφε) Στο πληκτρολογιο ειναι τα σχεδια που κανουμε στην σχολη, χωραει ακριβως το μεγαλυτερο μεγεθος του χαρτιου (100χ70) ;)

Αρα ειναι μαυρο και το ραφακι του πληκτρολογιου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...