Προς το περιεχόμενο

Guitar Hero 3


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω απεγνωσμένα :X το guitar hero 3 για το xbox 360 αλλά δε το βρίσκω σε κανένα κατάστημα για αγορά.

 

Σήμερα δεν έπρεπε να κυκλοφορήσει; Ξέρει κανείς κανένα κατάστημα που να το έχει;

 

Τέλος, ποιος άλλος θα το πάρει;; :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Φίλε εγώ το έχω εδώ και σχεδόν ένα μήνα...(σόρυ ακτιβίζιον) και το έχω λιώσει με την κιθάρα από το gh2. Τώρα έχω κολλήσει στον τελικό στο hard όπου πρέπει να κερδίσεις τον Lou (διαολάκι). Δεν μπορώ με τπτ.... Το παιχνίδι αξίζει όσο λίγα και είναι κορυφή όχι μόνο στην κατηγορία του (εν αναμονή του rock band στην Ευρώπη) αλλά γενικά συγκρινόμενο με όλα τα games. Αυτή η σειρά παιχνιδιών μου έχει προσφέρει απίστευτη διασκέδαση που τη συγκρίνω με την χαρά και τον ενθουσιασμό όταν πρωτόπαιξα Resident Evil στο ps1 ή το τέννις στο wii. Όποιος δεν το έχει παίξει ας αφήσει προκαταλήψεις του τύπου : σιγά μην παίξω με πλαστική κιθάρα κλπ και ας το πιάσει στα χέρια του.Θα με θυμηθεί...Είναι από τα παιχνίδια που γράφουν ιστορία στο gaming. Εγώ πάντως φίλε μου, το είχα παραγγείλει από Πλαίσιο γιατί δύσκολα το φέρνουν (λόγω τιμής,όγκου κτλ). Ελπίζω να το βρεις σύντομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα σαι καλα! Το ξέρω ότι θα είναι απίστευτο! Can't wait ρε γμτ, εκεί που πορώθηκα ότι θα το έχω σήμερα, βλέπω όλοι αλλάξαν τις ημερομηνίες κυκλοφορίας και άλλος λέει αρχές Δεκέμβρη, άλλος 27-11 και άλλος απο 30-11. Τι μπλέξιμο!;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα σαι καλα! Το ξέρω ότι θα είναι απίστευτο! Can't wait ρε γμτ, εκεί που πορώθηκα ότι θα το έχω σήμερα, βλέπω όλοι αλλάξαν τις ημερομηνίες κυκλοφορίας και άλλος λέει αρχές Δεκέμβρη, άλλος 27-11 και άλλος απο 30-11. Τι μπλέξιμο!;

 

Το guitar hero III με κιθαρα συμφωνα με εγκυρες πηγες που εχω δεν εχει ερθει ουτε θα ερθει Ελλαδα. Μονο το σκετο game εχει ερθει Ελλαδα δυστυχως....τουλαχιστον ετσι γνωριζω...τωρα αν καποιο καταστημα κανει εισαγωγη μονο του αυτο ειναι αλλη ιστορια παντως επισημα η activision δεν θα το φερει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ice να αναφέρω ότι και σε πλαίσιο και σε όλα τα καταστήματα στο skroutz λένε ότι θα το φέρουν και μάλιστα φαινεται πως εχουν πληροφορηθειτην τιμή, 100 ευρώ. Από ότι ξέρω θα το φέρει η dionic ΟΤΑΝ και ΑΝ φουλάρουν στοκ, δε ξέρω όμως τελικά τι θα γίνει. Ελπίζω να μην ισχύει αυτό που λες.

 

 

Αλλά υπάρχει και λύση, στην microland λένε ότι έχουν το guitar hero 2 bundle, οπότε θα πάρω αυτό συν το σκέτο game σε περίπτωση.

 

Κρίμα για την ασύρματη κιθάρα. :s Thx for the info.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ισχυει οτι θα το φερουν τοτε καλυτερα να περιμενεις γιατι αξιζει πολυ καλυτερα η νεα κιθαρα!!! αντε οταν το παρεις κανει με add για κανα co-op!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Will do! Θα περιμενω μεχρι Τεταρτη που μου υποσχεθηκαν περαιτερω πληροφοριες και θα δω τι θα αγοράσω τελικά :-)

 

αν δεν σε ενδιαφερουν και πολυ τα χρηματα υπαρχει και το amazon αλλα με courrier θα παει κανα 120-130αρι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Η κιθάρα του ps3 είναι συμβατή με pc?

Δεν ξέρω.

Επίσης γίνεται coop σε ένα μηχάνημα?

Γ'ινεται.

Δηλαδή μπορώ να αγοράσω μεμονωμένα μια extra κιθάρα?

Ναι.

__________________

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάλληλος απο mediamarkt πρίν μερικές μέρες μου είπε οτι κιθάρες δεν έχει φέρει (και δεν προβλέπεται σύντομα) ο προμηθευτής (για 360)... Είχε μόνο το game stand alone..

Για wii/ps3 ο ότι είδα στο φυλλάδιο των multirama υπάρχουν k κιθάρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρεις αν συνδέονται στην usb θύρα του ps3? Γιατί αν είναι usb φαντάζομαι θα κάνει την ίδια δουλειά και στο pc. To πλαίσιο έχει έκδοση με κιθάρα για ps3 και ps2, χωρίς κιθάρα για xbox και τίποτα απολύτως για pc. Γενικά το ψάχνω για το ps3 αλλά θέλω 2 κιθάρες και αν είναι δυνατόν να είναι συμβατές και με το pc. Όποιος το έχεις ας μας διαφωτίσει γι'αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα η κιθαρα ενα χειριστηριο ειναι τιποτα παραπανω απλα εχει αλλιως τα κουμπια Στο ps3 δεν δουλευει sto pc με hackeria δουλευει αλλα τι να το κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...