Προς το περιεχόμενο

Μεταφορα μεγαλου αρχειου!!


Razor911

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το rapidshare ειναι τζαμπα ή πληρωνεις? γιατι κατι εχω ακουσει για συνδρομη!:confused: δεν ειμαι σιγουρος ομως

 

 

Για να ανεβασεις ειναι δωρεαν .Για να κατεβασεις πανω απο καποιο οριο πληρωνεις ή περιμενεις να περασει καποιος χρονος.

Με 50 ευρω τον χρονο (premium acount) κατεβαζεις μεχρι 25 γιγα σε 5 μερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε μία με 4.5? για 48ώρες για να κατεβάσεις μόνο το αρχείο και καθάρισες... ή ακομα καλύτερα δώσε 6,99 για 1 μήνα... ενας ακριβος καφές ειναι αμα το σκεφτεις....η μια μερίδα γύρο + coca cola.... hahahaha

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κανω μια ερωτηση? γιατι δεν το κατεβαζεις απευθειας απο ενα φορουμ,απο λινκ που υπαρχουν ηδη,και ντε και καλα θες να το ανεβασει και να σου το στηλει? τι διαφορα εχει?

τοσο καιρο,θα το ειχες κατεβασει,και θα το ειχες τερματισει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντος επιμενω.στεισε ενα ftp server στο πψ σου (δεν θα κανεις παραπανω απο 10' και θα μπει στον φακελο που θα του ορισεις εσυ και θα σου το στειλει απ'ευθειας χωρις να χρειαστει να το σπασεις, η να μεσολαβουν αλλοι αναμεσα σας που ετσι τηα επιρεαζετε η ταχυτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κανω μια ερωτηση? γιατι δεν το κατεβαζεις απευθειας απο ενα φορουμ,απο λινκ που υπαρχουν ηδη,και ντε και καλα θες να το ανεβασει και να σου το στηλει? τι διαφορα εχει?

τοσο καιρο,θα το ειχες κατεβασει,και θα το ειχες τερματισει.

 

Δεν νομιζω... προσπαθησα αλλα εκανε 2 μερες κ ειμουν ακομα στο 15,4% .. αν μου το στελνεις ενας με καλη συνδεση+κατεβαζω δεδομενα μονο εγω ειναι πιο γρηγορο νομιζω!:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 μερες με rapidshare? τι ταχυτητα εχεις ρε φιλε?

 

μάλλον εννοεί από κάποιο άλλο site απευθείας που δεν του έδινε ταχύτητα..

γιατί ακόμα και με 768 θες 17 ωρες μόνο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΛΤΑ με συστημένο ;)

Μέχρι να το κάνει upload ο φίλος σου το αρχείο αυτό θα του πάρουν μέρες... βάλε και 2-3 μέρες για να το κατεβάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...