Προς το περιεχόμενο

Μεταφορα μεγαλου αρχειου!!


Razor911

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια εχω ενα μικρο προβληματακι!! ενας φιλος μου εχει ενα προγραμματακι (4.8GB) κ ειναι σε αλλη πολη. . . εχει κανενας να μου προτινει κανα προγραμμα που να μπορω να μεταφερω αρχεια μεγαλου μεγεθους??? :fear::rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να το κάνει upload αυτό σκέφτεσαι πόσο χρόνο θα χρειαστεί; Ξέχνα το καλύτερα, ας σου το στείλει σε ένα ή δύο dvd με ταχυδρομείο να τελειώνει η υπόθεση, ή να το βρεις από άλλη πηγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να το κάνει upload αυτό σκέφτεσαι πόσο χρόνο θα χρειαστεί; Ξέχνα το καλύτερα, ας σου το στείλει σε ένα ή δύο dvd με ταχυδρομείο να τελειώνει η υπόθεση, ή να το βρεις από άλλη πηγή.
δν θα μου το στειλει με απλη συνδεση.. . .με ταχυτητα οπως του πολυτεχνειου(εως 24mbs)... δηλαδη τη μεγαλυτερη δυνατη στην Ελλαδα(πιστευω).
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια λύση είναι να το σπάσει σε κομμάτια των 100 mb με το winrar, να τα ανεβάσει στο rapidshare, και να σου δώσει τα link για να το κατεβάσεις. Φέξε μου και γλίστρησα. Η λύση του accipio είναι σαφώς καλύτερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια λύση είναι να το σπάσει σε κομμάτια των 100 mb με το winrar, να τα αναιβάσει στο rapidshare, και να σου δώσει τα link για να το κατεβάσεις. Φέξε μου και γλίστρησα. Η λύση του accipio είναι σαφώς καλύτερη.

 

αμα ειναι να περιμενω 100χρονια το ΕΛΤΑ. . . ειμαι κ πορωμενος με το συγκεκριμενο .... δεν γινεται να περιμενω:X:-D οποιος εχει δει η εχει παιξει nfs με καταλαβαινει B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει και μια άλλη λύση: Θα μπορούσε να στήσει ένα ftp και να συνδεθείς άμεσα με τον υπολογιστή του. Επειδή όμως δεν το κατέχω το "άθλημα", ας βοηθήσει κάποιος πιο σχετικός.

Πάντως θα βρεις info σχετικά εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:rolleyes: και ετσι θα κανω απλα copy + paste στο pc μου τo αρχειο?

Nαι, στο περίπου. Το θέμα είναι να στήσει σωστά το ftp και να σου δώσει τη διεύθυνση. Το σχετικό άρθρο του parsifal πάντως είναι πολύ κατατοπιστικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια λύση είναι να το σπάσει σε κομμάτια των 100 mb με το winrar, να τα ανεβάσει στο rapidshare, και να σου δώσει τα link για να το κατεβάσεις. Φέξε μου και γλίστρησα. Η λύση του accipio είναι σαφώς καλύτερη.

 

 

Η πιο καλη λυση ειναι αυτη μου φαινεται κι εμενα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ειμαι υπερ της αποψης του ftp.εχω στησει και ειναι καλη περιπτωση γιατι συνδεεσε με τον αλλο υπολογιστη και δεν επιρεαζει την ταχυτητα μεταξυ των δυο κανενας....

οποτε εαν αυτος που κατεβαζει εχει καλο download θα παεο καλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει και μια άλλη λύση: Θα μπορούσε να στήσει ένα ftp και να συνδεθείς άμεσα με τον υπολογιστή του. Επειδή όμως δεν το κατέχω το "άθλημα", ας βοηθήσει κάποιος πιο σχετικός.

Πάντως θα βρεις info σχετικά εδώ.

 

γιατι να μου το στειλει με αυτο τον τροπο και να μπλεκω.... βρηκα απο καποιον αυτο το site :http://www.sendthisfile.com/info/sendthisfile.jsp νομιζω οτι αυτο ειναι πολυ καλο.!:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια λύση είναι να το σπάσει σε κομμάτια των 100 mb με το winrar, να τα ανεβάσει στο rapidshare, και να σου δώσει τα link για να το κατεβάσεις. Φέξε μου και γλίστρησα. Η λύση του accipio είναι σαφώς καλύτερη.

 

το rapidshare ειναι τζαμπα ή πληρωνεις? γιατι κατι εχω ακουσει για συνδρομη!:confused: δεν ειμαι σιγουρος ομως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρέπει να πληρώσεις rapidshare.

ίσως mediafire σε βολεύει καλύτερα.

καλύτερος τρόπος είναι με ταχυδρομείο (συστημένο ή εχpress)

εν ανάγκη και το courrier κάνει δουλειά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...