Προς το περιεχόμενο

XFX 8800GT Alpha Dog Edition


Coma_Black

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σε όλους.. λοιπόν παιδιά θέλω γνώμες δοκίμασα την XFX 8800GT Alpha Dog Edition και παρατήρησα έναν θόρυβο όποτε ξεκινούσα ένα παιχνίδι, ήταν απο την κάρτα γραφικών μάλλον το cooleraki του δεν την παλεύει και πολύ.. Ήθελα να ρωτήσω αν πάρω την κάρτα θα έχω πρόβλημα λόγο του cooler και αν έχετε υπόψην κάποιο cooler για την κάρτα για να το αντικαταστήσω αργότερα εάν πάρω τελικά την κάρτα.. Πάντως απο επιδόσης η κάρτα πάει πολύ καλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σε όλους.. λοιπόν παιδιά θέλω γνώμες δοκίμασα την XFX 8800GT Alpha Dog Edition και παρατήρησα έναν θόρυβο όποτε ξεκινούσα ένα παιχνίδι, ήταν απο την κάρτα γραφικών μάλλον το cooleraki του δεν την παλεύει και πολύ.. Ήθελα να ρωτήσω αν πάρω την κάρτα θα έχω πρόβλημα λόγο του cooler και αν έχετε υπόψην κάποιο cooler για την κάρτα για να το αντικαταστήσω αργότερα εάν πάρω τελικά την κάρτα.. Πάντως απο επιδόσης η κάρτα πάει πολύ καλα..

 

Οταν λες θορυβο, μηπως εννοεις κατι σαν το ηχο που βγαζει μια CRT τηλεοραση οταν δουλευει? Γιατι αν εννοεις αυτο, δεν ειναι το ανεμιστηρακι, αλλα και δεν ξερω να σου πω τι ειναι!

Το περιεργο ειναι οτι δεν το κανει σε ολα τα παιχνιδια αλλα μονο σε ορισμενα! Επαιζα πριν COD4 με τις ωρες και η καρτα δεν εκανε κιχ. Με το που ανοιγω το crysis ακομα και απο τα video αρχιζει και ακουγεται! WTF?

 

Δεν ειναι ενοχλητικο, βασικα πρεπει να εισαι κολημενος στο κουτι για να το ακουσεις, αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι!? Και γιατι μονο στο crysis?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...