Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με θορυβους,επειγον..


vintage's_lover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα πάντως όταν πήγα σε σπίτι φίλου που έχει ΟΝ από την τεχνική υποστήριξη παρότι είχε splitter κεντρικά του είπαν να βάλει και φίλτρο σε κάθε συσκευή τηλεφώνου.:shifty::shifty::shifty:

 

Έτσι είναι, αυτό λέω και εγώ, αλλά σε αυτό το σημείο έχει γίνει παρεξήγηση. Αυτό που εννοεί ο madsc και συμφωνώ και εγώ είναι ότι στην ίδια συσκευή δεν μπορείς να βάλεις φίλτρο και splitter μαζί γιατί το splitter λειτουργεί και σαν φίλτρο. Αν και το post του μπορεί να έχει δίσημο χαρακτήρα, αύτο λογικά εννοεί, που δεν είναι λάθος.

Για να το πω άλλη μίά φορά η συσκευή που έχει splitter δεν θα πειραχτεί, στις άλλες που δεν έχουν τίποτα θα προστεθεί από ένα φίλτρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα εμενα μου το κανει η συσκευη που ειναι συνδεδεμενη με το spilitter ενω οι αλλες οχι.

 

 

Κάνε ένα μικρό πείραμα για να σιγουρευτούμε. Την ώρα που είσαι συνδεδεμένος στο Internet, βγάλε όλες τις τηλεφωνικές συσκευές από την πρίζα (εκτός από αυτήν που είναι συνδεδεμένη με το splitter), δοκίμασε να χρησιμοποιήσεις το τηλέφωνο και δες αν εξακολουθεί να υπάρχει θόρυβος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...