Προς το περιεχόμενο

tft οθονη επειγον


karan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

profanws 8a thn plhrwsei... :P

 

σε μετρητα,η σε σφαιρες?

 

γυρω στα 1000 πιστευεις δηλ. δε μιλαμε για 400 -500 με τιποτα ετσι?

500 ευρω? τοσα θα ειναι τα εργατικα. το πανελ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

καλα βεβαια εννοειται οτι το παιδακι μου θα κανει να ξαναδει τηλεοραση και κανα χρονο...δε ξερω για σενα frenzy παντως μεσα στο σπιτι η τακτικη απο σημερα αλλαξε...ημαρτον αυτα δεν ειναι παιδια ειναι ικανα για τα παντα...ευχαριστω παντως οσους ασχοληθηκαν με το προβλημα μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Krima dioti einai korifaia othoni.

Pantos gia tin timi opos soupa den eimai pliroforimenos....alla sigoura ohi 500 euro. Parapano.

 

Epeidi tin peires poli prosfata, isos na sou kanoun tin hari kai stin dosoun shetika konta stin hondriki timi.

Einai se ti anthropous tha peseis.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Krima dioti einai korifaia othoni.

Pantos gia tin timi opos soupa den eimai pliroforimenos....alla sigoura ohi 500 euro. Parapano.

 

Epeidi tin peires poli prosfata, isos na sou kanoun tin hari kai stin dosoun shetika konta stin hondriki timi.

Einai se ti anthropous tha peseis.

 

ειναι πραγματικα κορυφαια η ατιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αυτη ειναι :shifty:

 

Ακριβά την είχες πάρει. Κοίτα εδώ

 

Αν σου πάει 1000 η επισκευή πάρε άλλη κα κράτα καβάτζα την παλιά για ανταλλακτικά (θα τα χρειαστείς:-D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβά την είχες πάρει. Κοίτα εδώ

 

Αν σου πάει 1000 η επισκευή πάρε άλλη κα κράτα καβάτζα την παλιά για ανταλλακτικά (θα τα χρειαστείς:-D)

 

τι λεμε τωρα..σημερα τελικα δεν ειναι η μερα μου και φαντασου οτι εψαξα και κατεληξα εκει...τη δευτερα θα παω στην αντιπροσωπεια να ρωτησω να δω τι γινεται...τι αλλο να πω πια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε νιώθω φίλε μου! πριν κάποια χρόνια είχε έρθει ένα ανιψάκι μου και χαραξε την επιφάνεια της 50αρας sony grand wega...5000 ευρώ έκανε τότε...μην μου τα θυμίζεις...

ελπίζω να μην τύχει ποτέ σε άλλον αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...