Προς το περιεχόμενο

Τραγουδάτε....στο μπάνιο σας;;


poscaman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ τραγουδάω όταν κάνω ποδήλατο εδώ στην Ολλανδία. Όταν ειδικά μου έχει κολλήσει ένα τραγούδι μπορεί να τραγουδάω και για 8 χιλιόμετρα. Τώρα για παράδειγμα μου κόλλησε το τραγούδι In Gods Hand από Nelly Furtado.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Γιατί όχι και τόσο κύριος ρε συ?

 

Στον εαυτό του αναφέρεται ο Μanuel.

 

Πως με ξέρεις, πως με ξέρεις :)

 

Offtopic:

Πάντως και ο Θανάσης δεν είναι ακριβώς "κύριος" με την ουσιαστική έννοια του όρου (μιλάω επειδή τον ξέρουν προσωπικά οι γονείς μου και διάφοροι φίλοι), χωρίς αυτό να είναι απαραίτητα αρνητικό. Κάνει διάφορα κάφρικα (αν και τα κάνει στους σωστούς ανθρώπους :devil:, ξέρετε, παραγωγούς δισκογραφικών εταιριών κτλ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχμ, δεν ξέρω γιατί μπορεί να έχεις αυτή την άποψη για τον εαυτό σου Manuel, αλλά το ότι κατάλαβα τι ακριβώς εννοούσες δεν οφείλεται στο ότι συμφωνώ μαζί σου. Μόνο αντίθετα δείγματα έχω από 'δω μέσα και το λέω αυτό για να μην έχουμε καμία παρεξήγηση =ρ Οι λόγοι δικοί σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα, δεν το πήρα έτσι, απλά σκέφτηκα ότι θα έπρεπε να είχα τονίσει λίγο περισσότερο το "την υπογραφή μου" γιατί κι άλλοι μπορεί να μπερδεύτηκαν, αλλά είδα από κάτω το δικό σου post και ήρθα στα ίσια μου. Σου λέει, κάποιος το πρόσεξε σωστά.

 

Γενικώς, δεν εννοούσα τίποτα βαθύ περί μη κυρίου. Έτσι το έγραψα. Ίσως από αντίδραση επειδή με λένε συνέχεια "το καλό παιδί", θέλω να το παίξω λίγο ρεμάλι. Rock on! (φτου, βλακεία έγραψα, μέχρι εκεί φτάνει η επαναστατικότητά μου...)

 

Εντελώς offtopic! STOP! Πως να λέγεται κύριος κάποιος που spamάρει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...