Προς το περιεχόμενο

αγορα λαπτοπ


tsadler

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια σκεφτομαι να αγορασω ενα λαπτοπ για τα απολυτως απαραιτητα. δλδ εφαρμογες γραφειου, μουσικη, ιντερνετ φυσικα, αντε και κανα παιχνιδι, οχι κατι τρελο διοτι δεν θελω να διαθεσω και πολλα λεφτα. κατι μονο για τις βασικες αναγκεσ μου. το μον προβλημα μου ειναι οτι δεν ξερω και πολλα απο λαπτοπ. επειδη βαριεμαι να ψαχνω λεω να το παρω απο το πλαισιο.

 

για δειτε αυτο: http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=21&category=69977907&product=1029614

 

και ριξτε και καμια ιδεα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού δεν θέλεις να διαθέσεις πολλά χρήματα, γιατί δεν αγοράζεις ένα μεταχειρισμένο? Αν ψάξεις μπορείς να βρεις καλό και σε καλή τιμή. Μπορείς να ψάξεις στις αγγελίες εδώ στο insomnia ή στο myphone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα fujitsu- siemens λενε τιποτα? και παλι σε κατι απλο. οχι τιποτα ιδιαιτερο.

 

Lene pola ....

Einai gia ta lefta tous No1 gia mena afti ti stigmi.

Vriskeis kai me ena 500ariko simera kalo mixanima FS.

Diafono me ton filo pio pano gia metaxirismeno.

Idios gia Laptop den leei file na agoraseis metaxirismeno.

Den einai pc pou an sou pathi kati kapio exartima tha to alaxeis.

An sou pathi zimia megali ena laptop klafta.

Anangastika tha to pas se service kai dixos engiisi tha sou piasoun to Kolo.

Giafto kenourio kai an thes kane epektasi tis engiiseis na eise isixos 2-3 xronakia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς να πω ότι διαθωνώ με το σκεπτικό ότι "βαριέμαι να ψάχνω άρα πάω πλαίσιο...και παρακάτω δίνω και ένα link από το πλαίσιο". Δηλαδή δεν μπορείς να τσεκάρεις σε 4-5 καταστήματα μέσω internet τι υπάρχει από την άνεση του σπιτιού σου και να κάνεις μια παραγγελία ή να πας συστημένα στο κάθε χψω κατάστημα και να πεις "Θέλω αυτό". Δε φορά κανένας φόρμα και αθλητικό παπούτσι και πέρασμα όλα τα μαγαζιά του λεκανοπεδίου για να βρεί ένα φορητό φυσικά. Για όλους ο χρόνος είναι πολύτιμος.

 

Στο προκείμενο λοιπόν. Προσωπικά προτείνω αυτό το ΗΡ (που μπορείς με 20 ευρώ ακόμα να προσθέσεις 1GB RAM) και αυτό το LG (για 2 έτη εγγύηση). Στα 600 ευρώ είναι ότι καλύτερο μπορείς να πάρεις. Εάν θέλεις παραπάνω αποθηκευτικό χώρο παραπάνω πάρε αυτό.

 

Αυτά τα ολίγα. Πάντα φιλικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς να πω ότι διαθωνώ με το σκεπτικό ότι "βαριέμαι να ψάχνω άρα πάω πλαίσιο...και παρακάτω δίνω και ένα link από το πλαίσιο". Δηλαδή δεν μπορείς να τσεκάρεις σε 4-5 καταστήματα μέσω internet τι υπάρχει από την άνεση του σπιτιού σου και να κάνεις μια παραγγελία ή να πας συστημένα στο κάθε χψω κατάστημα και να πεις "Θέλω αυτό". Δε φορά κανένας φόρμα και αθλητικό παπούτσι και πέρασμα όλα τα μαγαζιά του λεκανοπεδίου για να βρεί ένα φορητό φυσικά. Για όλους ο χρόνος είναι πολύτιμος.

 

Στο προκείμενο λοιπόν. Προσωπικά προτείνω αυτό το ΗΡ (που μπορείς με 20 ευρώ ακόμα να προσθέσεις 1GB RAM) και αυτό το LG (για 2 έτη εγγύηση). Στα 600 ευρώ είναι ότι καλύτερο μπορείς να πάρεις. Εάν θέλεις παραπάνω αποθηκευτικό χώρο παραπάνω πάρε αυτό.

 

Αυτά τα ολίγα. Πάντα φιλικά.

 

καταρχην σε ευχαριστω για τις προτασεις σου, θα τις λαβω ιδιαιτερα υποψιν μου. δευτερον δεν ειμαι απο αυτους που δεν ψαχνουν αλλα την συγκεκριμενη περιοδο δεν εχω την πολυτελεια να ψαχνω σε 3-4-5 καταστηματα διοτι προεχουν αλλα. σιγουρα δεν ειναι οτι καλυτερο και επομενως για να αντισταθμισω αυτο το ψαξιμο ρωταω εσας για πιο συγκεκριμενες προτασεις. μπορω να πω οτι οι προτασεις που κανουν τα παιδια του φορουμ ειναι πολλες φορες το καλυτερο ψαξιμο.

 

οπως και να χει ομως καλο ειναι να ψαχνεσαι. σε ευχαριστω και παλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού δεν θέλεις να διαθέσεις πολλά χρήματα, γιατί δεν αγοράζεις ένα μεταχειρισμένο? Αν ψάξεις μπορείς να βρεις καλό και σε καλή τιμή. Μπορείς να ψάξεις στις αγγελίες εδώ στο insomnia ή στο myphone.

 

νομιζο οτι ο φιλος polidis με καλυψε πληρως περι μεταχειρισμενου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστα, παντως κανε μια ερευνα αγορας, ελεγξε με τα χερια συο το μηχανημα και αν σε ικανοποιει σε ωρα λειτουργιας και φυσικα προτιμησε κατι με χρηματικο οριο, παντως Τοσιμπα, LG,HP και ιδιως οι 2 πρωτες αφοβα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.908357

εχω καταληξει σε αυτο. για τα λεφτα του φαινεται ικανοποιητικο. τωρα αν υπαρχει κατι που με ξενερωνει ειναι ο δισκος στα 5400 αλλα απο τα υπολοιπα δειχνει καλο. καμια παρατηρηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...