Προς το περιεχόμενο

HOL, ανύπαρκτη τεχνική υποστήριξη


geldwer1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

kala auto mporei. de ksero poses anamones mporei na sikosei. se autes tis periptoseis bgazeis minima se tilefoniti kai stamatane to priksimo. entometaksi peftoun kai oi kliseis. milas tou anthropou prospatheis na ton eksipiretiseis kai peftei i grammi sti mesi. xthes 3 fores epese i grammi. mporei na itan eksaitias tou gegonotos me to xamo pou egine.

 

iparxoun kai tipou pou lene sas parakalo mi mou to kleisete. les kai to kleinoume emeis. an peftoun oi grammes san ta spourgitia emeis ftaime? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Τί γίνεται ρε παιδιά,τώρα φταιεί ο έλληνας που δεν του παρέχονται οι υπηρεσίες για τις οποίες έχει πληρώσει;

 

Δέν θ'αγανακτήσω για λίγη ώρα χωρίς internet(δεν μπορώ να κάνω login τώρα, θα κάνω μετά), δεν θα τα "πάρω" γιατί το router μου δεν συνχρονίζεται,δέν θα "στραβώσω"γιατί περιμένω 1 ώρα με το ακουστικό στο αυτί για τεχνική υποστήριξη(FarCry , δε μας δίνεις το κινητό σου :-D)....

Θέλω να πώ ότι ο κόσμος νευριάζει με τα συνεχή τεχνικά προβλήματα της εταιρείας(οποιασδήποτε εταιρείας)και "βρίζει"στη τελική, τον άνθρωπο που πιστεύει οτι θα μεταφέρει την αγανάκτησή του σε κάποιον ανώτερο,σε αυτή τη περίπτωση τον άνθρωπο πίσω απ'το τηλ. που "αντιπροσωπεύει" την εταιρεία.

 

Ποτέ δεν έχω βρίσει τηλεφωνητή, όσα νεύρα και να είχα,εχθές όμως μίλησα όντως απότομα σε μιά κοπέλα(όχι ακριβώς,ακουγόταν μεγάλη,γύρω στα 35-40)και το μετάνιωσα,γιατί ακουγόταν "κάπως"στο τηλέφωνω.Το γράφω αυτό έτσι, για να νιώσω καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gwldwer sigxoremenos.alla den einai oloi san esena.poli den perimenoun oute miso lepto kai amesos giati epese i sindesi.nai re megale sou kopike to streaming tis tsontas stin mesi kai den petixe i mamakia.eleos diladi.an o kathenas pou ixe provlima diabaze to fucking manual perimene 10 lepta i ekane ena restart to pc kai ton router tha pernan ta misa atoma til.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gwldwer sigxoremenos.alla den einai oloi san esena.poli den perimenoun oute miso lepto kai amesos giati epese i sindesi.nai re megale sou kopike to streaming tis tsontas stin mesi kai den petixe i mamakia.eleos diladi.an o kathenas pou ixe provlima diabaze to fucking manual perimene 10 lepta i ekane ena restart to pc kai ton router tha pernan ta misa atoma til.

 

 

na simpliroso: kai na thimotan sosta ta passwords....

 

saved by HOL exoume ginei :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί γίνεται ρε παιδιά,τώρα φταιεί ο έλληνας που δεν του παρέχονται οι υπηρεσίες για τις οποίες έχει πληρώσει;

 

Δέν θ'αγανακτήσω για λίγη ώρα χωρίς internet(δεν μπορώ να κάνω login τώρα, θα κάνω μετά), δεν θα τα "πάρω" γιατί το router μου δεν συνχρονίζεται,δέν θα "στραβώσω"γιατί περιμένω 1 ώρα με το ακουστικό στο αυτί για τεχνική υποστήριξη(FarCry , δε μας δίνεις το κινητό σου :-D)....

Θέλω να πώ ότι ο κόσμος νευριάζει με τα συνεχή τεχνικά προβλήματα της εταιρείας(οποιασδήποτε εταιρείας)και "βρίζει"στη τελική, τον άνθρωπο που πιστεύει οτι θα μεταφέρει την αγανάκτησή του σε κάποιον ανώτερο,σε αυτή τη περίπτωση τον άνθρωπο πίσω απ'το τηλ. που "αντιπροσωπεύει" την εταιρεία.

 

Ποτέ δεν έχω βρίσει τηλεφωνητή, όσα νεύρα και να είχα,εχθές όμως μίλησα όντως απότομα σε μιά κοπέλα(όχι ακριβώς,ακουγόταν μεγάλη,γύρω στα 35-40)και το μετάνιωσα,γιατί ακουγόταν "κάπως"στο τηλέφωνω.Το γράφω αυτό έτσι, για να νιώσω καλύτερα.

 

 

entaksei de trexei kati. exo akousei pelati na apeilei agent oti tha erthei apo to ktirio stis HOL kai tha ton plakosei.... :P

 

koita tha sou po apla ena peristatiko klisis enos paidiou pou ksero apo ekei.

 

ton pire tilefono apo to asirmato o allos ebriskomenos ston katanemiti tis polikatoikias me to fako kai zitouse na tou pei o agent pos na kanei miktonomisi :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

kai na tou leei o tipos: kirie me auta asxoleitai eidikos texnikos figete apo ekei mi kanete kamia blakeia kai pesei oli i polikatoikia :lol::lol::lol::lol::lol:

 

(mallon tha barethike na perimenei ton texniko tis HOL gia ti miktonomisi. Simeioteon einai dorean prosfora tis HOL)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά,έχω κάνει κ μία άλλη ερώτηση πού δέν απαντήθηκε.

 

Θέλω να μάθω τί μπορεί να συμβεί σε περίπτωση που κάποιος συνδρομητής δεν πληρώσει την μηνιαία συνδρομή στον παροχέα του.Έχετε ακούσει κάτι;Farcry εσύ ξέρεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην HOL η τεχνική υποστήριξη είναι όντως γτπ! Δεν φταίνε οι υπάλληλοι αλλά γιατί δεν προσλαμβάνουν παραπάνω άτομα? Όσο για τις οφειλές στην HOL που είμαι συνδρομητής δεν παίζει κανένα πρόβλημα! Χρωστάγα γύρω στους 4 λογαριασμούς και δεν τους έβρισκα για να παώ να τους πληρώσω και τους παίρνω τηλέφωνο και μου είπαν να τα βάλω όλα σ ένα τραπεζικό λογαριασμό! Δεν με προειδοποιούσαν ούτε καν γιοα το πόσα λεφτά χρωστάω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα αργησεις ομως πολυ καιρο μετα 8α ερθει απο κανα δικηγορο.β.δεν περνουν ατομα οπως σε κα8ε εταιρεια.εχτρα εξοδα χωρις λογο.μονο αν πεσουν προστιμα απο εεττ η αμα θεσπιστει καποιος νομος 8α δουμε διαφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πέστε μου ρε παιδιά και μένα που είμαι στη HOL 24/1.

 

Εϊναι φυσιολογικό να έχω 11503/759 kbit/s ?

Με

Receive direction Send direction

Signal/Noise ratio dB 11 12

Line attenuation dB 13 8

 

Οταν κάνω reset to fritz μπορεί να αλλάξει και παίζει τελικά ειδικά το upload από 750-850.

Και μερικέ φορές η γραμμή 213.. μπαίνει μέσα στην 210...

 

Εγώ είμαι από τους παράξενους που κατάφερα και μίλησα.

Πήρα ώρα που θεώρησα ότι ο πολύς κόσμος δεν τηλ. και βέβαια περίμενα αρκετά.

 

Ο τεχνικός μου είπε ότι κάτι τρέχει.

Δεν μπορούσε να καταλήξει ακριβώς. Τελικά μου πρότεινε να συνδέσω κατευθείαν στο fritz για να δω τι γίνεται.

Επίσης μήπως βάλω φίλτρα στα τηλ. (Η συσκευασία δεν είχε).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ennoite filtra sto tilefono.ta xaraktiristika sou einai poli kala.auto pou me paraxeneuei ine giati i hol se klidonei me margin 11 sto down kai oxi pio xamila gia na piaseis more speed.malon pezoun me 11 margin autoi gia auto .kai to up kai to down pezoun ligo ama i grammi den einai telios statheri.alla den xero me ti margin se klidonoun.alla filtra pantouuuuuu alios sigoura tha exeis provlimata.an se klidonoun me 11 margin den einai paraxena ta noumera.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σχετικα με το θεμα μας,, μπορει να μην προσλαμβανουν πρωσωπικο για την εξυπηρετηση των ηλιθιων που τουσ πληρωνουν κανονικα,, ομως τις προαλλες "βρεθηκαν στην "ευχαριστηυ θεση"?? να μας πληροφορησουν οτι η "Χολ τελικα μετακομησε στο καινουργιο της κτιριο στην οδο Αδριανιου" και εμεις οι πελατες νιοσαμε τετοια χαρα και περηφανεια που δεν περιγραφεται.. Ασε που μας εφυγε και μια μεγαλη ανυσηχια για το θεμα αυτο. Πιο πολυ ομως υσηχασαμε οταν πριν μερικες μερες ανακονιωθηκε και το ονομα του νεου γενικου δευθυντη τους. Μπραβο χολ,, παντα τετοια και σανωτερα. Οσο για τα κοροιδα the greeks που καλουν την τεχνικη βοηθεια (θυμωνουν κιλας μερικοι(απο την τεχν. βοηθεια) που τους ενοχλουν)ε καλα μαυτους θασχολουνται τωρα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...