Προς το περιεχόμενο

Τηλεφωνικος καταλογος ΟΤΕ και εναλλακτικοι


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πληροφοριακα οσοι φυγαμε απο τον πΟΤΕ δεν του κουνησαμε μονο εμεις το μαντηλι αλλα και αυτος μας το κουνησε απο το

 

http://www.whitepages.gr/index.asp

 

Εγω εχω πει "αντιο" απο 19/11 και σημερα δεν υπαρχω εκει.

 

Σκασιλα μας !!!!

 

Αληθεια η netone εχει καποιο τηλεφωνικο καταλογο συνδρομητων της ????

 

Δεν θα επρεπε να δημιουργηθει ενας ενιαιος τηλεφωνικος καταλογος για ολη την Ελλαδα ανεξαρτητως παροχου ???

 

Τα 11888 κλπ μας εχουν ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλλιτερα που εφυγα απο τον οτε και υσηχασα απο τα τηλεφωνηματα του τυπου κερδισατε μια κουζινα αλλα για να κλπ ασε για πιστωτικες καρτες ,η πιο καλη λυση αορατος στα τηλεφωνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή αν ξαναεπιστρέψουμε(φτου φτου φτου)

 

 

Πιπερι !!!!:cry::cry::cry:

 

Καλλιτερα που εφυγα απο τον οτε και υσηχασα απο τα τηλεφωνηματα του τυπου κερδισατε μια κουζινα αλλα για να κλπ ασε για πιστωτικες καρτες ,η πιο καλη λυση αορατος στα τηλεφωνα.

 

 

Σωστο κι αυτο !!!!:-D:-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εμενα με σουταραν

σκασιλα μου βεβαια

γλυτωσα και τους διαφημιστες

 

Ειμαστε πανω απο 1 εκ. εκτος οτε, και βγαινουν καθε εβδομαδα γυρω στις 6000 εκτος οτε αυτο θα πει ξεκολημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλα ολα αυτα που λετε....αλλα εγω εστειλα εξωδικο σε 2 εταιρειες εναλλακτικες που δεν με ελευθερωναν....Η μια μαλιστα μου πε και το εξης: Ενω ειχα στειλει fax και ζητουσα διακοπη οποιασδηποτε συνεργασιας μου μαζι τους....υπογεγραμμενο και ενω ηξερα οτι το ελαβαν...μου παν: ναι κυριε ζητησατε να διακοψετε και το καναμε....δεν ζητησατε ομως να διακοπουν τα παγια!!!! Hello!!! Δηαλδη πως την εχουν δει? Σταματαω το συμβολαιο μαζι τους και συνεχιζω να πληρωνω? Μωρε τα 300000 προστιμο που εφαγαν απο την ΕΕΤ λιγα ειναι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλα ολα αυτα που λετε....αλλα εγω εστειλα εξωδικο σε 2 εταιρειες εναλλακτικες που δεν με ελευθερωναν

 

 

Αρα ο πΟΤΕ ειναι πιο ... "τιμιος" σε αυτα !!!Δεν γινεται να με διεγραψαν και να μου ζητανε και τα ρεστα !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλα ολα αυτα που λετε....αλλα εγω εστειλα εξωδικο σε 2 εταιρειες εναλλακτικες που δεν με ελευθερωναν....Η μια μαλιστα μου πε και το εξης: Ενω ειχα στειλει fax και ζητουσα διακοπη οποιασδηποτε συνεργασιας μου μαζι τους....υπογεγραμμενο και ενω ηξερα οτι το ελαβαν...μου παν: ναι κυριε ζητησατε να διακοψετε και το καναμε....δεν ζητησατε ομως να διακοπουν τα παγια!!!! Hello!!! Δηαλδη πως την εχουν δει? Σταματαω το συμβολαιο μαζι τους και συνεχιζω να πληρωνω? Μωρε τα 300000 προστιμο που εφαγαν απο την ΕΕΤ λιγα ειναι....

 

Tellas να υποθέσω ? Ομοιοπαθής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα στειλει fax και ζητουσα διακοπη οποιασδηποτε συνεργασιας μου μαζι τους....υπογεγραμμενο και ενω ηξερα οτι το ελαβαν...μου παν: ναι κυριε ζητησατε να διακοψετε και το καναμε....δεν ζητησατε ομως να διακοπουν τα παγια!!!!

 

 

Αυτο πηγε να μου το κανει ο ΟΤΕ οταν πηγα να κοψω το τηλεφωνο του χωριου και με ρωτησαν (ευτυχως) αν θελω διακοπη ή καταργηση οποτε ειπα καταργηση και καθαρισα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω καμιά διάθεση να υπερασπιστώ τον πΟΤΕ, αλλά βρίσκει και τα κάνει!

 

Είναι "καθολικός πάροχος" (τεσπα η θυγατρική του Infote, όχι ο Γιάννης , ο Γιαννάκης) και συνεπώς υποχρεούται να εκδίδει "ενοποιημένο" τηλεφωνικό κατάλογο. Αν δείτε τους έντυπους καταλόγους, στο τέλος υπάρχουν οι συνδέσεις των κινητών, υποθέτω την επόμενη φορά θα υπάρξουν και οι εναλλακτικοί.

 

Το πρόβλημα είναι ότι κανείς δεν τον υποχρεώνει να εκδώσει τον ενοποιημένο κατάλογο σε ηλεκτρονική μορφή, με αποτέλεσμα να είμαστε δέσμιοι των κάθε λογής 118xx.

 

BTW, υπάρχει απάντηση για την επιμονή στους δύσχρηστους και δαπανηρούς τόμους, ακόμη κι αν ο πελάτης θα προτιμούσε ένα πάμφθηνο CD;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...