Προς το περιεχόμενο

"Far Cry" ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ level “Boat–6th checkpoint”


giotis_gal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια εχω προβλημα στο FARCRY.Το προβλημα το εχω στο level "boat" στο 6o checkpoint.Aν και εχω προσπαθησει με οποιονδηποτε τροπο να καταστρεψω το ελικοπτερο δεν μπορω αν και το πετυχαινω πολλες φορες.PLEASE οποιος ξερει κατι ας βοηθησει.Τhanks εκ των προτερων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι εκεί που μπαίνεις σ'ένα σαπιοκάραβο και είναι στρατιώτες στο πάνω μέρος μαζί μ'ένα ελικόπτερο?

 

Αν ναι χρειάζεται αρκετές σφαίρες το ελικόπτερο,αν μπορείς καλό θα'ναι να τρέξεις στο μυδραλιοβόλο που είναι στημένο στο μπροστά μέρος του πλοίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν λες το ελικόπτερο με τον Crowe

θέλει να το χτυπήσεις με πολλές σφαίρες και μετά με αρκετές ρουκέτες (κάπου 9? ). Καλύτερα να βρεις καποιο μέρος να καλυφθείς στη στεριά και όχι στο πλοίο που βυθίζεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή κάλυψη για να μπορείς να χτυπάς το ελικόπτερο, προσφέρει ένα νησάκι που υπάρχει απέναντι και έχει κάτι θάμνους. Πέσε στο νερό, φτάσε στο νησάκι, κρύψου μέσα σε ένα θάμνο και δώστου να καταλάβει. Θέλει πάντως πολλές σφαίρες για να πέσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Loipon file...Ekei eixa kollisei kai ego...Thelei akribos 7-8 rouketes kai dialiete...Me tis sferes den kaneis teleios tipota...Kai min tolmiseis na pas sto nisaki...Gia pote tha se skotosei...Akou ti tha kaneis akribos: tha pareis tis rouketes,tha pas mprosta sto ploio,tha ekragei i bomba,kai meta tha trekseis grigora mesa sto ploio...Kai tha to baras mesa apo to ploio...Einai teleia statigiki...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks se olous re guys.telika t katafera me 7-8 rouketes apo to nisaki me tous thamnous.Eyxaristw poly kai pali

 

OK...Alli fora na skeftesai stratigikes se auto to paixnidi kai genika se fps...To far cry exei kapio diskola level parakato...Tha to diapistoseis...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...