Προς το περιεχόμενο

poia i gnomi sas gia tis dyo vga poia einai kalyteri gia games


nhn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Μια χαρα ειναι ρε παιδια οι drivers,και στην 1950 που εχω τωρα (και με την οποια εχω δοκιμασει drivers για χπ χ86 και χ64 αλλα και vista) δεν ειχα το παραμικρο προβλημα.Αλλα και αρκετα παλιοτερα με την 9800προ σε millenium,98,2000 και xp παλι ολα καλα.

Τωρα για τα προβληματα με τις 2600 δεν ξερω,αλλα σε γενικες γραμμες δεν υπαρχει θεμα για να μην παρει καποιος μια 3850.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα εγώ γιατί έκανα εγκατάσταση στην 3850 χωρίς κανένα πρόβλημα όπως είχα κάνει και με την 9700 AIW????

 

Μην μπερδεύετε τον κόσμο με genikes δηλώσεις αυτού του τύπου

genika se oles tis ati oso kai an prospathisa se diaforetika mondela ta idia ekane me kainourgious drivers stin 2600xt pou dokimasa ta idia den se afine na kaneis install ebgaze diafora minimata.kai na fantasteis eitane kai to cd tis kartas.
Αν δεν θες να έχεις πρόβλημα με την εγκατάσταση πρέπει πρώτα να μπεις στον κόπο να σβήσεις τα "ίχνη" της παλιάς σου κάρτας όχι μόνο με απεγκατάσταση αλλά και μεσα απ τη registry (regedit κλπ.) ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι οκ symbios, να ξεχάσουμε benchmarks και test, και να βασιστούμε στην απύθμενη εμπειρία σου...

 

 

αν έχει κάποιος περίστροφο, αναλαμβάνω εγώ την δουλειά... :lol:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ase ta filosofika tora me kapio bench pou vrikes se kapia selida fantazomai einai apo to crysis.ama einai na arxiso kai go ta copy kai paste

 

άστο αδερφέ εκτός των φιλοσοφικών τουλάχιστον δοκίμασε τις κάρτες και μετά μιλάμε ;)

φαντάσου μόνο πως φαίνεται οτι λες μπαρούφες περιμένω τα δικά σου copy paste :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μίλησε κανένας για pc master κλπ εγώ απλά περιμένω τα copy/paste τα δικά σου μιας και έχουν περάσει από τα χέρια μου και 8800gt και 3850 και 3870 και ξέρω τι παίζει ;)

 

I'm waiting

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τα "σχόλια τύπου PC Master" έγιναν βαρετά για κάποιους μέσα σε 4 μήνες, φανταστείτε πόσο βαρετά έγιναν τα fanboys για κάποιους άλλους μέσα σε κάτι χρόνια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια να πω κατι κι εγω τωρα εχουν μαθει ολοι και λενε την καραμελα η ΑΤΙ εχει προβλημα με τους drivers η Νvidia το ιδιο....Εγω απο τοτε που ασχολουμε με pc εχουν περασει αρκετες καρτες ΑΤΙ και Νvidia (περισοτερες ΑΤΙ) απο το pc μου αλλα και τα 2 τελευταια χρονια που δουλευω τεχνικος εχω βαλει απειρες καρτες εχω χασει το μετρημα ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ DRIVERS ΑΤΙ ΚΑΙ ΝVIDIA OUTE MIA!!!ΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΕΝΑ DRIVER PAEI KAI POSTARI ΟTΙ EINAI ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟ ΤΟ DRIVER ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ.Λετε εσεις που βγαζετε προβληματικους drivers να ειστε πιο εξυπνοι απο την ΑΤΙ και ΝVIDIA?Η' ειναι ασχετες οι εταιριες που δεν ξερουν απο drivers και βγαζουν προβληματικους drivers?Το τελευταιο ειδικα που ακουσα λεει εδω καποιος ουτε Ιnstall δεν κανει το driver.Ελεος λες η ΑΤΙ πχ να σου εδωσε driver που δεν κανει καν install?ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΙΚΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΟΥΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΑΣΧΕΤΟΣΙΝΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΕΝΑΝ DRIVER?Η' ΓΙΝΑΜΕ ΟΛΟΙ PC MASTERS KI AN DEN MΠΟΡΟΥΝΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΕΝΑΝ DRIVER ΔΕΝ ΦΤΑΙΜΕ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΛΛΑ Η ΕΤΑΙΡΙΑ.Aυτα ειχα να πω συγνωμη για το μεγαλο κειμενο αλλα δεν παει αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...