Προς το περιεχόμενο

οτε το μεγαλειο σου


apos1982

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπον απο προχθες ειχα καποιο προβλημα με το σταθερο (isdn) και ποτε δουλευε και ποτε οχι, ωσπου χθες νεκρωθηκε τελειως το netmod, επειδη ειχα internet θεωρησα οτι κατι γινεται με το netmod, σημερα λογω των απεργιων δεν ασχοληθηκα, ωσπου ειπα να παρω τηλ στο σταθερο να δω τι βγαζει. καλουσε κανονικα, μετα απο ενα λεπτο με παιρνει ενας απο το δικο μου σταθερο και μου λεει οτι με πηρατε τηλ. λογικα ο οτε εχει μπερδεψει τις γραμμες. τωρα τι γινεται ομως εγω θα παω αυριο στον οτε, αλλα αν αυτος αρχιζει και παιρνει τηλ και με χρεωνει τι θα γινει? τη στιγμη που το λαθος το εχει κανει ο οτε εγω γιατι να πληρωσω για αυτες τις μερες το παγιο? δεν ειναι τα λεφτα αλλα το γα***το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρίς υπερβολή , πρέπει να αισθάνεσαι τυχερός που είσαι συνδρομητής του ΟΤΕ και πολύ σύντομα θα χεις κανονικά το τηλέφωνο σου.Τα ακουμπάς χοντρά αλλα σε βλάβες η ανταπόκριση είναι γρήγορη...Μηχανήματα είναι και καμιά φορά χαλάνε και θέλουν φτιάξιμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που θα ειναι και πιο οικονομικη

σωστος!

 

και πιο καλλιτερη σε ολα.

ποια ειναι τα "ολα" τιτικο?

 

 

apos1982,μην ανχωνεσε,ο οτε ειναι η μοναδικη ελληνικη εταιρια που σιγουρα θα βρεις το δικιο σου.εμενα με πληροφορησε λαθος το τμημα μαρκετινγκ του οτε οτι εληξε το συμβολαιο που ειχα,και ενω θα μπορουσαν να μου τα παρουν χοντρα για τους 6 μηνες που απεμειναν,με αποδεσμευσαν,μου ζητησανε συγνωμη,και μου στηλανε χαρτι,με το οποιο οποτε το ζητησω,εχω 1 χρονο ιντερνετ δωρεαν με την μεγαλυτερη ταχυτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα πηρα τηλ στιςβλαβες το πρωι και τους λεω οτι το εχουν δωσει αλλου και μου λενε οτι πρεπει να τους παρω τηλ απο το δικο μου και να το δηλωσω. παιρνω αυτον που το εχει αλλα ελειπε. ευτυχως βρηκαμε ενα γνωστο και το κοιταξε. ειχαν δωσει το τηλ στη vodafone. σημερα δεν προλαβαν να το γτιαξουν ελπιζω αυριο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα πηρα τηλ στιςβλαβες το πρωι και τους λεω οτι το εχουν δωσει αλλου και μου λενε οτι πρεπει να τους παρω τηλ απο το δικο μου και να το δηλωσω. παιρνω αυτον που το εχει αλλα ελειπε. ευτυχως βρηκαμε ενα γνωστο και το κοιταξε. ειχαν δωσει το τηλ στη vodafone. σημερα δεν προλαβαν να το γτιαξουν ελπιζω αυριο...

 

Και εαν το δικο σου τηλεφωνο δεν λειτουργει πως θα τους καλεσης να το δηλωσης,καλα ειναι για κλαματα αυτοι στον οτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

apos1982,μην ανχωνεσε,ο οτε ειναι η μοναδικη ελληνικη εταιρια που σιγουρα θα βρεις το δικιο σου.εμενα με πληροφορησε λαθος το τμημα μαρκετινγκ του οτε οτι εληξε το συμβολαιο που ειχα,και ενω θα μπορουσαν να μου τα παρουν χοντρα για τους 6 μηνες που απεμειναν,με αποδεσμευσαν,μου ζητησανε συγνωμη,και μου στηλανε χαρτι,με το οποιο οποτε το ζητησω,εχω 1 χρονο ιντερνετ δωρεαν με την μεγαλυτερη ταχυτητα.

 

εμμ αυτο ειναι τωρα που φευγουν κατα χιλιαδες καθε βδομαδα απο οτε...τωρα ολα κυλανε κανονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την Τετάρτη οι περισσότερες γραμμές του ΟΤΕ ήταν κομμένες απο την απεργία, γενικά ακόμα και χωρίς απεργία όλοι έχουν παράπονα απο τις συνδέσεις του ΟΤΕ είναι πολύ προβληματικές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την Τετάρτη οι περισσότερες γραμμές του ΟΤΕ ήταν κομμένες απο την απεργία, γενικά ακόμα και χωρίς απεργία όλοι έχουν παράπονα απο τις συνδέσεις του ΟΤΕ είναι πολύ προβληματικές.

 

 

Ναι, πριν πάνε στην πορεία κατέβασαν διακόπτες .... Σοβαρευτείτε ρεεεε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κόψτους τσαμπουκάδες δέν γράφω τίποτα του κεφαλιού μου.

Τόσα άτομα την Τετάρτη σε συνδέσεις του ΟΤΕ σε σπίτι ή σε γραφείο το ίδιο πρόβλημα είχαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κόψτους τσαμπουκάδες δέν γράφω τίποτα του κεφαλιού μου.

Τόσα άτομα την Τετάρτη σε συνδέσεις του ΟΤΕ σε σπίτι ή σε γραφείο το ίδιο πρόβλημα είχαν.

 

Άρα δεν είχαν όλοι πρόβλημα και δεν είχαν όλοι παράπονα.

Εγώ γνωρίζω πάρα πολλά άτομα που την ημέρα της απεργίας δεν είχαν κανένα πρόβλημα, μεταξύ τους κι εγώ. Δε μπορώ όμως να ισχυριστώ ότι κανείς δεν είχε πρόβλημα εκείνη την ημέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι ότι εννοεί πως όσοι είχαν προβλήματα (από αυτά που μπορεί να υπάρξουν οποιαδήποτε μέρα) έμειναν χωρίς τηλέφωνο επειδή δεν υπήρχαν τεχνικοί.

Τι να κάνουμε; Σε τέτοιου μεγέθους απεργίες αυτά συμβαίνουν.

Κανονικά το ίδιο θα έπρεπε να συμβεί και με τους εναλλακτικούς, αλλά ποιός ιδιωτικός υπάλληλος τολμάει να απεργήσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι ότι εννοεί πως όσοι είχαν προβλήματα (από αυτά που μπορεί να υπάρξουν οποιαδήποτε μέρα) έμειναν χωρίς τηλέφωνο επειδή δεν υπήρχαν τεχνικοί.

Τι να κάνουμε; Σε τέτοιου μεγέθους απεργίες αυτά συμβαίνουν.

 

Aυτή είναι η καλύτερη εξήγηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...