Προς το περιεχόμενο

PS3 will get full DivX functionality


gascp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλαδή αν ήθελες να περάσεις πλακάκια στο σπίτι σου, θα πλήρωνες τον μάστορα (ΧΒΟΧ360) αλλά θα έκλεβες τα πλακάκια (παιχνίδια);;; Οι τιμές είναι όντως απαράδεκτες αλλά ένα-δύο κορυφαία νομίζω μπορούμε να τα αγοράσουμε.

 

timekeeper,ίσως δεν το διατύπωσα καλά...ίσως δεν κατάλαβες σωστά...ξαναδιάβασε σε παρακαλώ τα προηγούμενα post μου.

ΔΕΝ είμαι υπέρ της πειρατείας

ΔΕΝ είπα πως εγώ δεν έχω κόπιες και ότι τα αγοράζω όλα γνήσια (αν και έχω αρχίσει πλέον)

Όμως ΠΟΤΕ δεν λυπήθηκα όλους αυτούς που κρατάνε ζωντανή την βιομηχανία του gaming.Δεν νομίζω πως πρέπει να υπερηφανευόμαστε κιόλας όταν κλέβουμε.

Ίσως να παίζει ρόλο ότι είμαι ελεύθερος επαγγελματίας και πονάω όταν δεν πληρώνομαι για την δουλειά μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Monoς σου φανταζεσαι οτι δηθεν λεει μ@λακίες αυτη η εταιρια και ετσι μονος σου τις εχεις σιχαθει κιολας.(οπως και οι υπολλοιποι).

 

τελικά μόνο εγώ είμαι ή ήμαστε πολλοί γιατί με μπερδεψες....πως φαίνεστε τα fanboys....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά μόνο εγώ είμαι ή ήμαστε πολλοί γιατί με μπερδεψες....πως φαίνεστε τα fanboys....

 

Για την παλιοπαρεα εδω των sony-haters μιλαω.

 

πως φαίνεστε τα fanboys....

Οτι πεις αντικειμενικε:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

egw pou eimai Sonakias (sumfwna me filous mou dld) alla misw to Ps3 (oxi to ps2 h to playstation) se ti kathgoria vriskomai PDS13? :P

 

ps3 hater ξερω γω?:devil:

Δεν σε ξερω για να σου πω.Οταν χαρακτηριζω(σπανια) ατομα γνωριζω και την προιστορια τους.

Εσυ εισαι η περιπτωση που στο τελος της γενιας παλι PS fan θα εισαι.:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι που έχω palystation 1-2, Sony Vaio laptop, sony digital camera, sony crt, sony discman και sony mp3 player, ο καλύτερος πελάτης είμαι :mrgreen:

 

Αντε και με ενα ps3 Mιλτο,psn id κτλ:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την παλιοπαρεα εδω των sony-haters μιλαω.

 

 

Οτι πεις αντικειμενικε:mrgreen:

 

 

Ρε PDS13 και εγώ έχω κινητό SonyEricsson και θεωρώ πως αυτή την στιγμή είναι τα καλύτερα τηλέφωνα..απλά μου την έχει δώσει η εταιρεία με κάποια πράγματα και ένα από αυτά και το κυριότερο είναι η όλη πολιτική της με το PS3,θεωρώ πως συνεχώς μας κοροιδεύει και ειδικά τους fun της...τώρα αν δεν συμφωνείς με αυτό...δεκτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι που έχω palystation 1-2, Sony Vaio laptop, sony digital camera, sony crt, sony discman και sony mp3 player, ο καλύτερος πελάτης είμαι :mrgreen:

 

Εγω ολα αυτα +ΠΣ3...Παραυτα μονο fanboy δεν ειμαι.

 

Σημαντικη η εξελιξη με το DivX...:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...