Προς το περιεχόμενο

ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ CONN-X


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 62
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Ξεχασες να υπολογισης τις κλησεις.

 

τηλέφωνα είπα...τις υπολόγισα....)

 

 

@@@

KnightRider

 

απλά ...το connx σε συνεργασία με ΟΤΕ σου έρχεται σε 1 λογαριασμό..δες επίσης ότι θα έχει μείωση ο ΟΤΕ στο ιντερνετ..άρα γύρω στα 16 το μήνα θα έχεις = 32 το δίμηνο..

το πόσες κλήσεις θα γίνουν βέβαια από σένα και την οικογενειά σου δεν ξέρω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι εγώ αυτος που πληρώνω το Ιντερνετ και δεν έχω καμοία σημασία εξάλου ο μπαμπάς μου το έβαλε και αυτός μόνο τα πληρώνει δικό του είναι το connx.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι εγώ αυτος που πληρώνω το Ιντερνετ και δεν έχω καμοία σημασία εξάλου ο μπαμπάς μου το έβαλε και αυτός μόνο τα πληρώνει δικό του είναι το connx.
Προς τι το οργισμένο topic τότε;

Είναι απλό. Από τότε που έβαλε το conn-x πληρώνει ότι πλήρωνε πριν +38? το δίμηνο. Μήπως νόμιζε ότι με 19? το μήνα θα έχει τηλέφωνο, ADSL και δωρεάν κλήσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ που έχω 1024, πληρώνω περίπου 30? ανά μήνα σύμφωνα με τον αναλυτικό. Περιμένω να έρθουν οι γιορτές για να πάω να ρωτήσω τον λόγο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ που έχω 1024, πληρώνω περίπου 30 ανά μήνα σύμφωνα με τον αναλυτικό. Περιμένω να έρθουν οι γιορτές για να πάω να ρωτήσω τον λόγο...

 

Ριξε μια ματια στους αλλους μεσω ΑΡΥΣ εχουν καλες τιμες, πχ στο Πλαισιο εχει Βιβοντι προσφορα με 39 ευρω το cub που ειναι για 6 μηνες και ειναι στην ταχυτητα που ειναι περιοχη σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω conn-x 768kbps που κανει 19 ευρώ το μήνα και αντί να πληρώνω 19 ευρώ το μήνα πληρώνω 100 ευρώ το δήμηνο!! και λένε οτι αυτοί πληρώνουν πολλά.Τι είναι αυτά τώρα ? ΕΛΕΟΣ!!:mad:

 

Είμαι 100% ικανοποιημένος απο το Conn-X 1Mbit... Αντίθετα με παλιότερα (όταν είχα 384kbps) όπου η σύνδεση έπεφτε συνέχεια, είχε ασταθής download speed κτλπ, τώρα είναι μια χαρά...

 

Tα 100 ευρώ τα πληρώνεις, γιατί πληρώνεις και πάγιο σταθερού, και διάφορα άλλα πάγια από δήμους κτλπ... Αν κόψεις την σύνδεση DSL του ΟΤΕ τότε ο λογαριασμός του ΟΤΕ θα σου έρχετε 81 ευρώ, και θα δίνεις άλλα 19 ευρώ (ή όσο θα κάνει η σύνδεση της άλλης εταιρίας) στο νέο "φακελάκι"... Οπότε ουσιαστικά είναι το ίδιο, Απλά η άλλη εταιρία (γνώμη μου) προσπαθεί να μας δουλέψει μιλώντας για συνδέσεις "χωρίς πάγια ΟΤΕ".... Πολύ σωστά νομίζω τα λέει η διαφήμιση με το ιγκουάνα...

 

Ούτως ή άλλος πάντως, ακόμη και αν η εταιρία Ψ έδινε DSL με 5 ευρώ το μήνα, εγώ ΟΤΕ θα έπαιρνα... Γιατί να δώσω χρήματα σε μια ξένη εταιρία, αντί να στηρίξω την ελληνική οικονομία, σπαταλώντας βέβαια ένα μικροποσό παραπάνω... (γνώμη μου πάντα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά η άλλη εταιρία (γνώμη μου) προσπαθεί να μας δουλέψει μιλώντας για συνδέσεις "χωρίς πάγια ΟΤΕ".... Πολύ σωστά νομίζω τα λέει η διαφήμιση με το ιγκουάνα...

Όταν λένε "χωρίς πάγια ΟΤΕ" εννοούν αυτό ακριβώς. Παύεις να είσαι πελάτης του ΟΤΕ και να πληρώνεις οποιοδήποτε πάγιο.

 

 

Ούτως ή άλλος πάντως, ακόμη και αν η εταιρία Ψ έδινε DSL με 5 ευρώ το μήνα, εγώ ΟΤΕ θα έπαιρνα... Γιατί να δώσω χρήματα σε μια ξένη εταιρία, αντί να στηρίξω την ελληνική οικονομία, σπαταλώντας βέβαια ένα μικροποσό παραπάνω... (γνώμη μου πάντα)

Θα συμφωνούσα με αυτό αν:

α) Μιλούσαμε για μια φυσιολογική διαφορά στην τιμή. Γενικά η τιμολογιακή πολιτική του ΟΤΕ τόσα χρόνια, τουλάχιστον σε ό,τι αφορά τις χρεώσεις τηλεφωνίας, αγγίζει την αισχροκέρδια!

β) Ο ΟΤΕ είχε σωστή συμπεριφορά ως διαχειριστής του δημόσιου ενσύρματου δικτύου και δεν εκμεταλευόταν τη θέση του για να σαμποτάρει τους άλλους τηλεπικοινωνιακούς παρόχους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ριξε μια ματια στους αλλους μεσω ΑΡΥΣ εχουν καλες τιμες, πχ στο Πλαισιο εχει Βιβοντι προσφορα με 39 ευρω το cub που ειναι για 6 μηνες και ειναι στην ταχυτητα που ειναι περιοχη σου.

 

παίζει να είναι λάθος η τιμή αυτή...

είχα πάρει στη vivodi και δεν υπήρχε κάτι τέτοιο..μάλλον από λάθος το έχουν αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίζει να είναι λάθος η τιμή αυτή...

είχα πάρει στη vivodi και δεν υπήρχε κάτι τέτοιο..μάλλον από λάθος το έχουν αυτό.

 

Το ειδα στο site θες.Ειναι προσφορα μονο στο Πλαισιο, το ειχε ξαναβαλει παλαιοτερα αλλα τοτε ηταν με 59 ευρω το ειχε παρει ενας φιλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο ειναι η διαφορά τιμής μεταξύ CONNX και μεταξύ ενος εναλλακτικού παροχού ΧΩΡΙΣ Παγια κτλ? ΓΙατι εχει γινει λίγο μπέρδεμα η κατάσταση. Συγκεντρωτικά εννοώ ,να εχεις σταθερο και ιντερνετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...