Προς το περιεχόμενο

kubuntu (απορια)


feodor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

xaxaxaxa

o καπιταλισμος ειναι το πιο βαθυ σκοταδι πλεον λολ. Καιρος να χαραξει κατι καινουριο.. μεχρι τωρα συνεπεστατος ηταν και με το παραπανω

 

 

Λοιπον θα τα παρω τα πραγματα απ την αρχη.Ωστοσο θα σου πω τα αποτελεσματα απο τις τελευταιες αλχημειες που εκανα πριν λιγο

πατωντας sudo mkdir hd μου βγαλε πως υπαρχει ηδη αυτο το directory

συνεχιζω απτοηττος εγω να παταω την επομενη εντολη, το μακρυναρι που δεν το θυμαμαι τωρα κι ολα μια χαρα

πληκτρολογω την τελευταια εντολη που μου ειπε ο φιλος Ros_Original ( που εχασε χθες lol, ths αεκ δεν ειναι η original? ) αλλα δεν το δεχτηκε. Και λεω, δεν πεταω κι ενα sudo μπροστα απ την εντολη, τι εχω να χασω?Και ξαφνικα μου βγαζει ενα κατεβατο, οπου μεσα βεβαια λεει document and settings, εχει επισης εναν τιτλο μιας ταινιας που χω αποθυκευσει, DvdFabDecrypter και τα λοιπα...

παω λοιπον που λες ν ανοιξω τον σκληρο... τιποτα error λεει, could not enter folder /mnt/hd

τεεεεεεσπα, μια προοδο παντως νομιζω την εχουμε κανει..

αυτα τα νεωτερα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε gtroza εγω την κανω

θενξ α λοτ για τη βοηθεια :)

θα τα κοιταξω αυριο,που θα μαι πιο νηφαλειος

καλο ξημερωμα φιλε, με κατι καινουριο ;) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που μου ειπε ο φιλος Ros_Original ( που εχασε χθες lol, ths αεκ δεν ειναι η original?)

 

Παοκτσής είμαι :-D

Το Original ξεκίνησε από παλιότερα και είχε να κάνει με το Trademark :P (I am the Original Ros)

 

Btw αν δεν βγάλεις άκρη let us know.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...