Προς το περιεχόμενο

Μπλοκαρισμα διεστραμενου που περνει τηλεφωνα


limnos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα ηθελα να σας κανω μια ερωτηση αν γινετε να μπλοκαρει καποιος εναν αριθμο κινιτου - ενος ενοχλητικου που περνει διαφορες ωρες τηλεφωνο? γινετε να του καταστρεψεις την σιμ? το τηλεφωνο του ειναι 697******* και ειναι καρτοκινητο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις Sony κινητο οπως εγω εχει επιλογη να κανεις ΒΑΝ (barring calls) κατ' επιλογη.

Δηλαδη να δεχεσαι κλησεις μονο απο οσους ειναι στο ευρετηριο σου ή μονο απο συγκεκριμενους αριθμους που θα τους βαλεις χειρωνακτικα.

Ετσι αυτος ο συφλ**ικος θα τρωει μυνημα "ο συνδρομητης που καλεσατε εχει φραγη εισερχομενων κλησεων".

Βεβαια αν σε παρει καποιος δικος σου απο καποιο θαλαμο ή απο ενα περιπτερο θα φαει κι αυτος τοιχο κι ειναι ενα μειονεκτημα. :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που έκανα εγώ σε μια τέτοια περίπτωση, ήταν να ρυθμίσω μια ομάδα επαφών με μόνο το τηλέφωνό του, με ήχο κλήσης έναν χαμηλό σύντομο ήχο, και απλά να τον γράφω στα @@ μου όταν έπαιρνε. Πήρε, πήρε, και στο τέλος βαρέθηκε και σταμάτησε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάρτον στην πλάκα....δηλαδή αν λέει τπτ πρόστυχα , άρχισε του και εσυ τις μαλακίες....και θα σταματήσει....έτσι έκανε μια φίλη μου , τον κοροιδευε , και σταμάτησε να την ενοχλεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να του καταστρέψεις το τηλέφωνο ρε φίλε γιατί τόση κακία? μήν το σηκώνεις άν βλέπεις το νούμερο του. Πάρε τηλέφωνο την υπηρεσία σου υπάρχει κάποιος τρόπος να αποκλείσεις συγκεκριμένα νούμερα να σου πούν απο κεί, αυτή την στιγμή δέν τον θυμάμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν σε περνει 3-4 το βραδυ και σου σπαει τα νευρα με αναπαντητες δεν ειναι οτι καλητερο.και ιδικα αν δεν μπορεις να κλεισεις το κινητο σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κακία?? όταν ο άλλος είναι ανώμαλος και παίρνει τηλέφωνα επειδή &%*$#@ ,αν γινόταν να του καταστρέψεις το κινητό, είναι το λιγότερο που θα μπορούσες να του κάνεις...:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν κάποιος αξιολογότατος χρήστης από εδώ μέσα, του οποίου το νικ δυστυχώς -και ντρέπομαι λίγο- μου διαφεύγει, μου είχε στείλει ένα προγραμματάκι ονόματι blacklist. Θαυματουργό. Το κινητό μου είναι το 6260, όχι κανένα pda δλδ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τηλεφωνο του ειναι 697******** και ειναι καρτοκινητο

 

Αυτό είναι το δικό μου!!!

 

Γιώργο; Συγνώμη που σε παίρνω βραδιάτικα κάθε μέρα αλλά σε σκέφτομαι πολύ....

 

 

Αλήθεια τι φοράς τώρα; :lol::lol:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν κάποιος αξιολογότατος χρήστης από εδώ μέσα, του οποίου το νικ δυστυχώς -και ντρέπομαι λίγο- μου διαφεύγει, μου είχε στείλει ένα προγραμματάκι ονόματι blacklist. Θαυματουργό. Το κινητό μου είναι το 6260, όχι κανένα pda δλδ.

 

Ε και τώρα θες να σε πιάσουμε όλοι στα πριβέ να μας το στείλεις; ;)

Πόσταρέ το εδώ! Χρήσιμα εργαλεία.

 

Edit: Demo είναι τελικά...

Όποιος ενδιαφέρεται, ας ψάξει για Black List Pro for Nokia Series 60

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, προφανώς το αξιόλογο μέλος τιμωρήθηκε παραδειγματικά που μου το έστειλε σπασμένο! Και φυσικά δεν το χρησιμοποιώ και το 'χω κάνει ντηλήτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν για να σοβαρευτούμε λίγο.

 

Θα πάς στον εισαγγελέα να ζητήσεις να δώσει εντολή στην Cosmοte να του σπάσει το απόρρητο.

Έτσι θα τον βρείς τον π@@στη:cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...