Προς το περιεχόμενο

Aλλαζετε μαρκα κινητου γενικα?


MrSeanKon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το πρωτο μου κινητο που αγορασα ηταν Siemens (πριν απο καμποσα χρονια στην Αγρια Δυση) :-D Ολο Siemens αγοραζα αλλα πριν μερικους μηνες που αποφασισα να παρω ενα καινουριο δεν εβρισκα στην αγορα τα εχω πει και σε αλλο thread.

Ετσι κατεληξα σε Sony. Βασικα ο λογος που δεν αλλαζω μαρκες ειναι οτι εξοικιωνομαι πολυ με μια συγκεκριμενη εταιρεια οποτε αν αλλαξω μαρκα μπερδευομαι στην αρχη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εξαρταται απο το τι ζητας...Σημερα πλεον,υπαρχει τετοια υπερ-προσφορα σε προιοντα που δυσκολα δε θα βρει καποιος κατι που να ικανοποιει τις απαιτησεις του.

 

Οσο για την εξοικειωση με μια συγκεκριμενη μαρκα,κι εγω μεχρι προτινως (απο το 2ο μου κινητο εως και το προηγουμενο) ειχα παντα Sony Ericsson,τωρα εχω Nokia και δεν το μετανιωσα..Νομιζω μια αλλαγη χρειαζεται που και που...:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει δεν αντιλεγω επ' αυτων που λες οτι καμμια αλλαγη που και που χρειαζεται. Απλα εβαλα και 2GB μνημης (και τη φλομωσα με mp3) η οποια (απο οτι μου ειπαν στο Γερμανο) δεν κανει για αλλη μαρκα κινητων. Μπορει να λενε μουφες ομως δεν το εχω ψαξει γιατι βαριεμαι και τρεχω σα Βεγγος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν εχεις Sony Ericsson,η καρτα μνημης που παιρνουν (τυπου Memory Stick)δεν μπαινει στην πλειονοτητα των αλλων κινητων(εννοω αλλης μαρκας.).Τα περισσοτερα,πλην SE,παιρνουν microSD,miniSD...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ απο Siemens ξεκίνησα άλλαξα πολλές μάρκες σήμερα κατέληξα στην ΝΟΚΙΑ.

Ο λόγος που άλλαξα πολλές μάρκες ήταν όχι ηθελημένος βασικά βλάβη ή απώλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ απο Siemens ξεκίνησα
Nα κι αλλος Ζιμενς φαν οπως κι εγω!
Δεν βαριέσαι... ότι μου γυαλίσει στο μάτι!:D
Πηρα το Κ800 της Σονιας (LOL της Sony) γιατι ειχε την καλυτερη καμερα αλλιως θα επαιρνα ενα αλλο με καπακι αλλα ειχε 2 μεγαπιξελς. Συνεπως οταν στο μελλον και τα καπακωτα Σονυ θα εχουν βελτιωσει την καμερα θα παω εκει.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνησα την "καριέρα" μου με Nokia. Πριν από 4 χρόνια άλλαξα και πήγα σε Sony Ericsson και από τότε παρέμεινα εκεί (με ένα πολύ μικρό διάλειμα 2 εβδομάδων με ένα Samsung). Τώρα μου είναι πολύ δύσκολο να ξανά αλλάξω. Ειδικά προχτές πήρα ένα Ν95 ενός φίλου για να το βάλω χάρτες και με δυσκόλεψε πάρα πολύ το μενού.

 

Μεγάλο πράγμα η συνήθεια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Nokia 8210-->SE P900-->iPhone (σε περιδο 8 χρονων)

Δεν ειμαι και πολυ σταθερος μαλλον..Και καθε φορα εκανα αμαν για να αποβαλλω τις συνηθειες του προηγουμενου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...