Προς το περιεχόμενο

IDM - Internet download manager


fragment_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μου εχει σπασει τα νευρα το idm. θέλω πολυ απλα οπως και στο flashget οταν βαζω αρχεια στην ουρά οταν τελειωνει το ενα να αρχιζει αυτοματα το αλλο. το θέμα ειναι πως δεν θελω να κατεβαζει ταυτοχρονα 4 αρχεια μαζι θελω ενα ενα. γιατι οταν τα κατευαζει πολλα μαζι μπουκβνει (στην ελλαδα ζουμε) και στατιστικα κατεβαζει με λιγοτερη ταχυτητα. δοκιμασα μια επιλογη στα options για maximum conneections το ρυθμισα στο 1 αλλα παλι 4ρα -4ρα τα κατεβαζει. το δε lfashget το καινουριο ειναι μουφα. ξαφνικα εκει που ειναι ρυθμισμενο, ξερυθμιζεται και κανει οτι θελει. τεσπα help....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω το Flasget 1.73 και δεν σκοπεύω να το αλλάξω τι παραπάνω να κερδίσω με 1024/256 γραμμή με 117 κατεβάζω τι παραπάνω θέλω...

 

Πράγματι το 1.73 είναι ότι καλύτερο. Όλες οι επόμενες εκδόσεις παρουσιάζουν προβλήματα αδικαιολόγητα. Το χρησιμοποιώ αρκετά χρόνια τώρα και είμαι ευχαριστημένος. :o

Υπ'όψιν ότι παρόλο που το πρόγραμμα αναβαθμίζεται συνεχώς η έκδοση 1.73 προτιμάται απ'όλους και έχει διατηρηθεί ακόμα στο site για κατέβασμα.

FlashGet is a freeware without any adware or spyware.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Πηγαινε στις ρυθμισεις->ειδος συνδεσης,στο πεδιο προεπιλεγμενος μεγιστος αριθμος συνδεσεων,βαζεις 1.

Κατοπιν στο menu ληψεις->επιλογεας,η κλικ στο εικονιδιο του ρολογιου->files in the queue,και του οριζεις απο 0-100.Κανε αυτα,και εισαι ΟΚ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o idm είναι ο κορυφαίος εύχρηστος και ταχύτητατος .!

Πάντως καλό είναι να δουλεύεις με queue είναι αποτελεσματική και θα διωρθωθεί το πρόβλημά σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...