Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση conn-x


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν παιδιά πέρυσι τέτοιο καιρό πήρα conn-x 768 με την τιμή των 22,5 ευρώ.Τώρα με τις νέες τιμές λέω να αναβαθμίσω ή σε 28 ή σε 8 mb.Το conn-x μου έχει μετατραπεί σε αορίστου οπότε μπορώ να το κάνω αλλά θα πρέπει να ξαναπληρώνω τέλη ενεργοποίησης και να περιμένω η δηλώνω νέα ταχύτητα και απλά πληρώνω την διαφορά?Ρίξτε τα φώτα σας ρε παιδιά.Ευχαριστώ και χρόνια πολλά σε όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ένα τηλέφωνο στο 134 ζητάς αναβάθμιση στην επιθυμητή ταχύτητα και κάνεις μια εξάμηνη δέσμευση.Δεν χρεώνεσαι τίποτα παραπάνω από το νέο σου πάγιο τέλος μιας και η γραμμή σου δεν διακόπτεται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως τα λέει ο jumaru99. Και μια προσωπική εμπειρία: Την Παρασκευή που μας πέρασε ζήτησα αναβάθμιση από το 1 Mbit στα 2 Mbit (δυστυχώς δεν σηκώνει παραπάνω η γραμμή μου) και την άλλη μέρα, το Σάββατο (!!!) η αναβάθμιση έγινε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 xronia vrizw ton ote edw sta xania gia dc taxitites klp klp....alla distixws oi alles etairies tilefwnias mprosta sto ote einai mini markets...Bravo tou...zitisa anavathmisi grammis sta 24mbs apo ta 768 k mou eipan se 10meres tha einai etoimi i grammi k to dwrean wireless modem!

plirwna 28euro mexri twra gia tin 768 k me 30 tha exw 24mbs!

elpizw na piasw k kamia ikanopoiitiki taxitita apo 10mbs k panw!

ante kali prwtoxronia se olous!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η λεξη υπομονη σας λεει κατι ? Γινεται της ποπης με τους τεχνικους αλλοι ειναι τυχεροι και εξυπηρετουνται αμεσως και αλλοι ειναι ατυχοι και πρεπει να περιμενουν λιγο παραπανω. Εγω 2 εβδομαδες τωρα εχω βλαβη και ακομα περιμενω να τη βρουνε...hihi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Απο που εμαθες οτι δεν σηκωνει παραπανω στα Χανια??εΓω εχω κανει αναβαθμιση σε 24 απο 27/12 αλλα ακομα DSL δεν εχω..Παιρνω 121 δηλωνω βλαβη κ περιμενω αλλα τιποτα δυστηχως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έκανα αίτηση αναβάθμισης από 4 σε 24mbit εδώ και 5 μέρες και ενώ το router κλειδώνει στην νέα ταχύτητα στο My.otenet.gr η συνδρομή μου αναφέρεται ακόμα ως s4!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...