Προς το περιεχόμενο

BEOWOLF 3D και γυαλιά μυωπίας!


zoranb

Προτεινόμενες αναρτήσεις

βρε S2Katana, απαντήσεις του στυλ "λογικά δεν θα είναι και ότι πιό άνετο" δεν με βοηθούν!

Κανένας που να το έχει δεί με γυαλιά μυωπίας δεν υπάρχει? Για να μας πεί με σιγουριά το τί παίζει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε S2Katana, απαντήσεις του στυλ "λογικά δεν θα είναι και ότι πιό άνετο" δεν με βοηθούν!

Κανένας που να το έχει δεί με γυαλιά μυωπίας δεν υπάρχει? Για να μας πεί με σιγουριά το τί παίζει!

 

Kαλα δικιο εχεις.

 

Ενας φιλος μου ειχε δυσκολια στο να στηριξει τα γυαλια στα αυτια του.Απο οτι μου ανεφερε, δεν ειχε ομως καποια δυσκολια στο οπτικο κομματι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το φιλο μ που πηγαμε τα φοραγε κ τα 2 με μια μικρι ενοχληση μονο.

αν δεν εχεις πολυ μυωπια μπορει να μη χρειαστεις κ καθολου γτ δεν εχει υποτιτλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως τα γυαλιά τα φοράς το ένα πάνω απ τάλλο δηλαδή? μα καλά κανένας γυαλάκιας δεν υπάρχει να μου πεί την εμπειρία του? έλεος!

 

λογικα ολοι φωραγαν φακους επαφης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το φιλο μ που πηγαμε τα φοραγε κ τα 2 με μια μικρι ενοχληση μονο.

αν δεν εχεις πολυ μυωπια μπορει να μη χρειαστεις κ καθολου γτ δεν εχει υποτιτλους

 

δεν εχει υποτιτλους???:whistle::whistle::shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως περίεργο...νόμιζα πώς το beowulf έχει υπότιτλους.Στο nightmare before christmas νόμιζα πως θέλανε να το προβάλουν αυθεντικό,χωρίς τίποτα γι αυτό δεν βάλανε υπότιτλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα στο Nightmare 3D και φοράω γυαλιά μυωπίας και δεν ήταν και η πιο άνετη εμπειρία. Τα 3D γυαλιά ασκούν πολύ πίεση στο κεφάλι και πάνω απτά γυαλιά γίνεται περισσότερη αλλά το κυρίως πρόβλημα που είχα ήταν ότι στα κοντινά και γρήγορα 3D πλάνα το μάτι δεν προλάβαινε να εστιάσει σωστά στην εικόνα και με ζάλιζε και στο τέλος βγήκα ελαφρώς σαν ζαλιζμένη κότα απτην αίθουσα(έτσι έχασα και τα γάντια μου στην αίθουσα-άσχετο αλλά αυτά κάνει η ζαλούρα). Ευτυχώς που αυτές οι σκηνές ήταν λίγες γιατί θα είχα πρόβλημα.

Δε ξέρω αν φτάιγαν οι "αντιξοότητες" αλλά δε μπορώ να πω ότι ενθουσιάστηκα με την "καινούρια" τεχωολογία. Σαν τα παλια View-master ήταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...