Προς το περιεχόμενο

η ειδοποιηση των sms δειαρκει πολυ λιγα sec


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω το sony ericsson Κ530 και τελευταια παρατηρησα οτι, οτι ηχο ειδοποιησης και να βαλω για sms ακουγονται τα πρωτα 10sec περιπου και μετα σταματα. δοκιμασα επαναφορα ρυθμισεων αλλα τιποτα... καμμια ιδεα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις καποιον φιλο με το ιδιο κινητο στο οποιο η διαρκεια που χτυπαει η ειδοποιηση για το sms του κραταει πανω απο 10'' ?

Νομιζω τοσο ειναι το οριο του συγκεκριμενου μοντελου (τι περιμενεις για 1 μυνηματακι να παιζει ολοκληρο mp3? :P ) , τωρα για ηχο κλησης αλαζει το θεμα οπου εκει θα διαρκει πολυ περισσοτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμμ θα το ψαξω λιγο παραπανω ναι μονο στα μηνυματα κλησεις ολα οκ.

 

για να πω την αμαρτια μου σημερα πειραματιζομουν πανω στο κινητο μου απο αλλο κινητο με το bluetooth hack αλλα αν πειραζοταν κατι απο κει λογικα οταν εκανα ολικη διαγραφη θα επανερχοταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να πω την αμαρτια μου σημερα πειραματιζομουν πανω στο κινητο μου απο αλλο κινητο με το bluetooth hack αλλα αν πειραζοταν κατι απο κει λογικα οταν εκανα ολικη διαγραφη θα επανερχοταν.

 

κατά της 99% θα επανερχόταν εκτός αν πειράχτηκε το hardware η κάτι που δεν φεύγει με ολική διαγραφη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα αν το παρεις με τη λογικη δεν πρεπει να ναι θεμα hardware καθως δεν ειναι θεμα του hardware το ποσο θα χτυπαει η ειδοποιηση. τεσπα θα κανω και ενα firmware update κ ποσταρω για νεοτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...