Προς το περιεχόμενο

vodafone live menu


diablo2030

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια εχω ενα w910 sony ericsson vodafon live . επιδει εχει το μενο της vodafon δεν γουσταρο και θελω το μενου της sony ericsson . εχω ακουσει οτι γινεται να αλαξεις τα μενου μηπως ξερετε πως????:cry::cry::cry:

 

 

 

 

 

 

α!!!! και οδηγιες εαν γινετε !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχω ενα w910 sony ericsson vodafon live . επιδει εχει το μενο της vodafon δεν γουσταρο και θελω το μενου της sony ericsson . εχω ακουσει οτι γινεται να αλαξεις τα μενου μηπως ξερετε πως????:cry::cry::cry:

 

 

 

 

 

 

α!!!! και οδηγιες εαν γινετε !!!!

 

ερμ... δε το αλλάζεις μόνος σου. Στο αλλάζουν...κάπου... δε ξέρω που όμως :o . Αλλά είμαι σίγουρος ότι γίνεται. αν κάποιος ξέρει που συγκεκριμένα, να το πει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τίτλος που ταιριάζει εγώ το ανοιξα νομίζοντας ότι πράγματι χάνεται ο κόσμος...

Το θέμα έχει αναφερθεί ήδη στο insomnia

http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=228431

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΠΕΡΝΕΤΕ ΚΙΝΗΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ VODAFONE ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΚΛΕΙΔΏΝΟΥΝ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΒΑΖΟΥΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΊΜΑΣΤΕ ΝΕΥΡΙΑΣΜΕΝΟΙ.

Εμενα μου είχαν πει να παω στην sony ericsson να μου το κανουν εκεί το w810i vodafone και θα παω αυριο να δω αν θα μου το κανουν κανονικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΠΕΡΝΕΤΕ ΚΙΝΗΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ VODAFONE ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΚΛΕΙΔΏΝΟΥΝ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΒΑΖΟΥΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΊΜΑΣΤΕ ΝΕΥΡΙΑΣΜΕΝΟΙ.

Εμενα μου είχαν πει να παω στην sony ericsson να μου το κανουν εκεί το w810i vodafone και θα παω αυριο να δω αν θα μου το κανουν κανονικο.

 

1. Κλειδωμενο δεν ειναι κανενα κινητο. Βαζεις οποια καρτα θες.

 

2. Τα κινητα τα οποια εχουν λογοτυπο της Vodafone ειναι συγκεκριμενα. Απο εκει και περα το λογισμικο ειναι το ιδιο με το απλο, απλα εχει διαφορετικα εικονιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2. Τα κινητα τα οποια εχουν λογοτυπο της Vodafone ειναι συγκεκριμενα. Απο εκει και περα το λογισμικο ειναι το ιδιο με το απλο, απλα εχει διαφορετικα εικονιδια.

 

correct me if i'm wrong... αλλά έχω την εντύπωση ότι σε κάποια μοντέλα, είναι πιο αργό ίσως το menu της Vodafone απ' ότι το κανονικό του τηλεφώνου ... δεν είχα ποτέ "μεταλλαγμένο" κινητό, αλλά έτσι "έχω ακούσει" ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Κλειδωμενο δεν ειναι κανενα κινητο. Βαζεις οποια καρτα θες.
Εγώ για άλλα κλειδώματα κατάλαβα, όπως για mp3 που δεν μπορούσαν να χρησιμοποιηθούν σαν ήχοι κλήσεων αν δεν είχαν DRM ή κλειδωμένες IR για να αναγκάζουν τον κόσμο να χρησιμοποιεί Vodafone live ή MMS.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2. Τα κινητα τα οποια εχουν λογοτυπο της Vodafone ειναι συγκεκριμενα. Απο εκει και περα το λογισμικο ειναι το ιδιο με το απλο, απλα εχει διαφορετικα εικονιδια

 

Εδω κανεις λάθος.

 

Τα κινητά που περνουν μερικοι απο την vodafone οπως εγώ που εχω το w810i μου λείπουν κάποιες ρυθμίσεις ας πούμε μου λείπει το playnow,δεν μπορώ να μπω κανονικό ιντερνετ,δεν έχει update service και αλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί στα κινητά αλλάζουν τα λογισμικά και τα κάνουν vodafone???

Tελευταία φορά το λεω για να μην ανοίγω άλλη κουβέντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...