Προς το περιεχόμενο

LCD 40'' Bravia KDL-40T3500 + PS3 (60GB) ποιά η γνώμη σας????


kostasgr25

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα και χρονιά πολλά!Εδώ και κανένα μήνα πσάχνω να πάρω μια LCD TV για το σαλόνι μου.(Η απόσταση απο τον καναπέ είναι περίπου 4-4.5μ)Μετά απο πολύ πσάξιμο είδα οτι μάλλον θέλω 37-40" τηλεόραση!Πήγα λοιπόν εχθές σε ένα mediamarkt και ειδα αύτη την προσφορά LCD 40'' Bravia KDL-40T3500 + PS3 (60GB) 1980 euro και το σκέφτομαι έντομα να την αγοράσω!Ποία η γνώμη σας????Μήπως κανένας έχει αγοράσει ήδη αυτή την προσφορά να μοθ πεί εντιπόσεις????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ γαι τισ απαντίσεις με βοηθίσατε αρκετά!!!!Τελικά λεω να τα πάρω ξεχωριστά και έλεγα να πάρω για τηλεόραση την LCD 40'' Bravia KDL-40D3500E και το PS3 το 40αρι με κανένα παιχνιδάκι!!!!Μετά απο search σε μερικά forum ε'ιδα οτι η τηλεόραση αξίζει!Μήπως κάποιος έχει αυτή την τηλεόραση να μου πεί εντυπώσεις, ή μήπως κάποιος έχει διαβάσει κανένα review και δεν αξίζει????Βοηθίστε γιατί λέω να πάω να την πάρω σήμερα!!!!Ευχαριστώ και πάλι για τις απαντήσεις και καλή χρονία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είσαι αποφασισμένος να την πάρεις σήμερα, κανένας δεν μπορεί να σε βοηθήσει.

Απλά να την δεις να παίζει στο μαγαζί που θα την πάρεις να παίζει καλά με τηλεοπτικό σήμα γιατί στα HD όλες φαίνονται τέλειες.

Η τηλεόραση απ όσο ξέρω είναι πολύ καλή αλλά και πολύ ακριβή για τις ίντσες της. Αν δεν μπορείς να πάρεις περισσότερες ιντσες λόγω χώρου, τότε νομίζω οτι είναι άριστη αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου. Θέλω να την πάρω σήμερα γιατί το σκέφτομαι ένα μήνα τώρα και συνέχεια το αναβάλω!!!!Θα πάω σίγουρα να την δώ να παίζει με τηλεοπτικο σήμα!Μήπως στα ίδια λεφτά και σε 40" έχεις να προτίνεις κάτι καλήτερο???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακριβος συνδιασμος μου φαινεται εμενα αν και πιστευω οτι ειναι απιστευτος συνδιασμος 2 πολυ καλων μηχανηματων! κοιτα τα καλυτερα ξεχωριστα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...πιστευω οτι ειναι απιστευτος συνδιασμος 2 πολυ καλων μηχανηματων!
Το 60άρι PS3 στο πακέτο που το δίνουν είναι όντως απίστευτο. Για την TV δε θα έλεγα το ίδιο. Πρέπει να είναι η χειρότερη FullHD της Sony στις 40".
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H διαφορά του PS3 με 60GB απο το PS3 με 40GB, είναι ο δίσκος +20GB, 2 USB περισσότερα, 1 card reader, παίζει τα παιχνίδια του PS2,παίζει SACD. Αν δεν σ'ενδιαφέρουν τότε χτύπα το 40αρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι διαφορές είναι αυτές, αλλά το σημαντικότερο είναι ότι όλα αυτά τα παίρνεις τσάμπα γιατί το starter pack που δίνουν έχει και 2ο ασύρματο χειριστήριο, 2 παιχνίδια και 2 ταινίες σε blu-ray. Το είχε το Πλαίσιο στα 560? πριν 1-1,5 μήνα (χωρίς τα blu-ray) και μετάνοιωσα που δεν το πήρα όταν το είδα γιατί έγινε ανάρπαστο και τώρα το βρίσκεις μόνο μαζί με την τηλεόραση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ και πάλι για τις απαντήσεις σας!!!Τελικά αγόρασα την KDL-40D3500 και αρκετά ευχαριστημένος, όσο ps3 όπως έγινε η κατάσταση με βλέπω για το 40gb αν και θα ήθελα να παίζει και τα παιχνίδια του 2 γιατί έχω αρκετά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ και πάλι για τις απαντήσεις σας!!!Τελικά αγόρασα την KDL-40D3500 και αρκετά ευχαριστημένος, όσο ps3 όπως έγινε η κατάσταση με βλέπω για το 40gb αν και θα ήθελα να παίζει και τα παιχνίδια του 2 γιατί έχω αρκετά!

 

Mε γειές..

 

Πόσο την πήρες ?

Πάντως με 1300 Ευρώ μπορείς πλέον να πάρεις την Samsung M86 40" που είναι πολύ καλύτερη από την συγκεκριμένη Sony

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...