Προς το περιεχόμενο

Ανοικτό Πανεπιστήμιο Πάτρας? ΔΜΥ?


sculper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για σας θα ήθελα να ρωτήσω εάν φοιτά κάποιος από το φόρουμ στο ΕΑΠ? Συγκεκριμένα στο μεταπτυχιακό Διοίκησης Μονάδων Υγείας.

Θα ήθελα πληροφορίες σχετικά με τις απαιτήσεις σε χρόνο, διάβασμα, εργασίες κτλ.

Εάν κάποιος έχει σχέση με μεταπτυχιακό από ΕΑΠ ας μου στείλει κάποιο pm για να τον ρωτήσω σχετικά.

 

Ευχαριστώ πολύ.

Καλή χρονιά να έχουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για σας θα ήθελα να ρωτήσω εάν φοιτά κάποιος από το φόρουμ στο ΕΑΠ? Συγκεκριμένα στο μεταπτυχιακό Διοίκησης Μονάδων Υγείας.

Θα ήθελα πληροφορίες σχετικά με τις απαιτήσεις σε χρόνο, διάβασμα, εργασίες κτλ.

Εάν κάποιος έχει σχέση με μεταπτυχιακό από ΕΑΠ ας μου στείλει κάποιο pm για να τον ρωτήσω σχετικά.

 

Ευχαριστώ πολύ.

Καλή χρονιά να έχουμε.

 

Πολύ κολλητός μου φίλος και κουμπάρος φοιτά τώρα στο τμήμα αυτό. Ρώτα με τι θες, θα του μεταβιβάσω τις ερωτήσεις και θα σου πω.

 

Αυτά που μπορώ να σου πω τώρα είναι :

 

- Έχεις και εσύ "λόγο" στο πόσο φόρτο διαβάσματος/εργασιών θα έχεις. Μπορείς να πάρεις πολλά "μαθήματα" (κάπως άλλιώς τα λένε) ανά έτος και να τελειώσεις γρήγορα ή λιγότερα και να παρατείνεις κάπως τις σπουδές.

- Αν δεν μένεις Πάτρα θα χρειάζεται να κατεεβαίνεις εκεί αραιά και που για συνεργασία με τον καθηγητή σου

- Δεν είναι απαραίτητο να είσαι Γιατρός. Ίσως μάλλον να είναι ποιό κοντά σε σχολές Διοίκησης Επιχειρήσεων.

- Αν εχεις μερικό ελεύθερο χρόνο (δεν τρέχεις σαν παλαβός μέρα-νύχτα σε δουλειά) δεν πρέπει να είναι κάτι πολύ δύσκολο. (Προσωπική μου άποψη που άφορά γενικά το Ανοικτό Πανεπιστήμιο - Δεν το τεκμηριώνω πουθενά)

- H πρώτη τους εργασία για φέτος είχε να κάνει με τον HDI

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει καμια περιπτωση να ασχοληθουν και πολιτες ή οσοι θελουν να ασχοληθουν με τα παραπανω προγραμματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει καμια περιπτωση να ασχοληθουν και πολιτες ή οσοι θελουν να ασχοληθουν με τα παραπανω προγραμματα...

 

Εννοείς κάποιος που να μην έχει πτυχίο?

Δεν γίνεται, είναι στις προϋποθέσεις εισαγωγής να έχεις κάποιο πτυχίο (ανάλογα με το μεταπτυχιακο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...