Προς το περιεχόμενο

Αγορά τροφοδοτικού!!!!


BloodRider

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας

Θα ήθελα μια μικρή γνώμη για αγορά τροφοδοτικού.Διαθέτω μέχρι 70-80euro!!Τα λεφτά είναι λίγα το ξέρω..:-(....Από 400 και πάνο(Watt) και να είναι και λίγο γνωστή μάρκα.Τώρα για τον θόρυβο δεν με απασχολή(Ντάξει να μην κάνει και σαν τραχτερ...:P..)...Και πάνο από ολά να έχει την υγεία του το PC!!!

 

Ευχαριστώ

Από BloodRider

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

η σειρά liberty που προτείνεις είναι αυτή που έχει βαλθεί να χαλάσει το κατά τ'άλλα καλό όνομα της οικογένειας Enermax...

 

Η Tagan έχει επίσης βγάλει μια εποχή προβληματικά PSU, την αποφεύγω χωρίς να την πολυεξετάσω σαν περίπτωση. (χωρίς να την απορίπτω όμως)...

 

συμφωνώ απόλυτα με τις προτάσεις του Vatos. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο ότι βλέπω πάω για ETASIS ε????Τώρα άμα γίναιτε να μου πείτε λεπτομέριες για αυτό?(Θόρυβο,Επειδόσεις,Ασφάλεια,)..Τα αξίζει τα λεφτά του?..Αν το έχει κανείς ας γράψει λίγα λόγια για αυτό!!!!:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το etasis τα αξίζει και με το παραπάνω. (βάση επιδόσεων/κατασκευής)

θόρυβο γενικά δεν κάνει, αλλά αν είσαι ''ψείρας'' με τον θόρυβο, πήγαινε για το zalman 600W .

 

σου λέω ανεπιφύλακτα πως δεν ακούγεται καθόλου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το etasis τα αξίζει και με το παραπάνω. (βάση επιδόσεων/κατασκευής)

θόρυβο γενικά δεν κάνει, αλλά αν είσαι ''ψείρας'' με τον θόρυβο, πήγαινε για το zalman 600W .

 

σου λέω ανεπιφύλακτα πως δεν ακούγεται καθόλου!

 

Όχι με τον θόρυβο δεν έχω πρόβλημα!!!Όσο για την τοποθέτηση είναι σαν τα άλλα PSU ε?(Για ETASIS μιλάω)....όσο για την MOTHERBORD θα κάνει έτσι?(Δες υπογραφή)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ εκτός από τα Etasis που είναι κορυφαία τροφοδοτικά θα σου έλεγα να κοιτάξεις και κανένα Silverstone για τα οποία έχω ακούσει πολύ καλά λόγια. Τι πρόβλημα θα μπορούσε να δημιουργηθεί με την μητρική, και ρωτάς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ εκτός από τα Etasis που είναι κορυφαία τροφοδοτικά θα σου έλεγα να κοιτάξεις και κανένα Silverstone για τα οποία έχω ακούσει πολύ καλά λόγια. Τι πρόβλημα θα μπορούσε να δημιουργηθεί με την μητρική, και ρωτάς;

 

Στην σύνδεση με τα βύσματα(τροφοδοτικού-μητρικής )..Με λίγα λόγια..ΤΑ βύσματα του PSU θα κάνουν στην MOTHERBOARD!!!!:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...