Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με υβριστικό Sms που εστάλη από Web2Sms της Otenet!


Composer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα! Μου συνέβη σήμερα ένα απίθανο πράγμα που ούτε εγώ δε μπορώ να το πιστέψω και θέλω να ρωτήσω αν έχει συμβεί σε κανένα.

 

Έστειλα λοιπόν 2 μηνύματα σε κινητό Vodafone μέσω της υπηρεσίας Web2Sms της otenet. Τα έστειλα στη φίλη μου ενώ ήμασταν στο ίδιο δωμάτιο (θέλω να πω ότι ήμουν μπροστά όταν συνέβη). έστειλα το πρώτο (όλα καλά), και το δεύτερο ήταν ένα χαμογελάκι : ). Όμως αντί αυτού της ήρθε ενα εξωφρενικό υβριστικό μήνυμα που πρώτη φορά έβλεπα μπροστά μου. Θέλω να πω πως δεν ήταν κάποιο μήνυμα που είχα στείλει εγώ ποτέ σε κανέναν άλλο ώστε να γίνει κάποιο μπέρδεμα!και έιχε πάνω ότι αποστάλη από εμένα (δηλ. είχε το email μου όπως γίνεται στα sms που στέλνεις από το web). Η otenet μου λέει ότι είναι απίθανο να συμβεί κάτι τέτοιο.

Έχει συμβεί κάτι παρόμοιο σε κανέναν; Γιατί δημιουργήθηκε μεγάλη περεξήγηση και κοντεύω να τρελλαθώ!!Μου φαίνεται εντελώς εξωπραγματικό αυτό που συνέβη!!!:confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά τη στιγμή που έστελνες το χαμογελάκι, ξύπνησε ο πραγματικός σου εαυτός και έστειλες αυτό ακριβώς που είχες στο μυαλο σου!!!

 

huuuuuuu, spooky!!!!

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Η μεγάλη σύμπτωση είναι ότι συνέβει την ίδια ώρα.

 

Γιατί μη ξεχνάτε ότι υπάρχουν και "υπηρεσίες" όπου μπορείς να στείλεις sms και σαν αποστολέας να φαίνεται ότι θέλεις. Οπότε ... who knows.

 

Μήπως έγινε τίποτα τέτοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Μου συνέβη σήμερα ένα απίθανο πράγμα που ούτε εγώ δε μπορώ να το πιστέψω και θέλω να ρωτήσω αν έχει συμβεί σε κανένα.

 

Έστειλα λοιπόν 2 μηνύματα σε κινητό Vodafone μέσω της υπηρεσίας Web2Sms της otenet. Τα έστειλα στη φίλη μου ενώ ήμασταν στο ίδιο δωμάτιο (θέλω να πω ότι ήμουν μπροστά όταν συνέβη). έστειλα το πρώτο (όλα καλά), και το δεύτερο ήταν ένα χαμογελάκι : ). Όμως αντί αυτού της ήρθε ενα εξωφρενικό υβριστικό μήνυμα που πρώτη φορά έβλεπα μπροστά μου. Θέλω να πω πως δεν ήταν κάποιο μήνυμα που είχα στείλει εγώ ποτέ σε κανέναν άλλο ώστε να γίνει κάποιο μπέρδεμα!και έιχε πάνω ότι αποστάλη από εμένα (δηλ. είχε το email μου όπως γίνεται στα sms που στέλνεις από το web). Η otenet μου λέει ότι είναι απίθανο να συμβεί κάτι τέτοιο.

Έχει συμβεί κάτι παρόμοιο σε κανέναν; Γιατί δημιουργήθηκε μεγάλη περεξήγηση και κοντεύω να τρελλαθώ!!Μου φαίνεται εντελώς εξωπραγματικό αυτό που συνέβη!!!:confused:

 

Εμένα δε μου έχει τύχει ποτέ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε, δε γίνονται αυτά!!! Για ξεκάρφωμα το άνοιξε το topic.. όπως προείπαν! χαχαχαχα! (αστειεύομαι) Καλή φάση πάντως.. Άντε να σε πιστέψει μετά κανείς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...