Προς το περιεχόμενο

ati 3850.. θα παιξω παιχνιδια..?


atropa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

την περιμενω τη δευτερα :-)

 

θα παιξει κανα παιχνιδι η θα σερνετε με το παραμικρο?

 

me e6600, 2g 667mhz ram, kai gigabyte 965p ds3 παρεα θα ειναι.

 

προβλεπετε να της ανεβασω λιγο τα ρολογια.

 

σε xp η vista να παιζω τα παιχνιδια? (exo dual boot)

 

ειμαι FPS και ραλακιας gamer.

 

thanks and happy new year :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά θα παίξεις. Ακόμα και Crysis @ 1280 με high details :P (χωρίς AA).

Τώρα για 1600χ1200 με όλα full δεν ορκίζομαι κιόλας.

Αλλά καλύτερα θα 'ταν να ρωτούσες πριν την αγορά της. Σε καν δυο μέρες θα το διαπιστώσεις και μόνος σου.

Προσωπικά προτιμώ ακόμα τα XP για games (εκτός αν άλλαξε κάτι τελευταία με τους drivers).

Happy gaming

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα ραλακια ανετα.δεν ξερω με το colin dirt πως θα παει αναλογως και την αναλυση βεβαια.αλλα τι να το κανεις μουφα ειναι.

 

τωρα crysis μην περιμενεις να το παιξεις ολα high ειναι πολυ βαρυ το παιχνιδι.σε ολα τα αλλα δεν θα εχεις προβλημα και αν παιζεις χωρις aa+af θα εισαι μια χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ορεα αμα τουλαχιστον παιξουμε κανα fps (bioshock, cod4, hellgate london κλπ.) με αξιοπρεπες επιδοσεις ειμαι ok!

 

thanks guys!!

 

Τα παιζει ολα τα παραπω μεχρι μια λογικη αναλυση με καλα frames.

 

Βασικα μια χαρα ειναι η καρτα, εκτος απο το crysis, τις μεγαλες αναλυσεις και τα πολλα φιλτρα, εκει θελεις ακομα μια. :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προλαβαίνεις να την ακυρώσεις? Πρέπει να δώσεις άλλα 50 ευρώ να πάρεις την 3870!

 

εεε... αμα ειχα φιλτατε θα τα εδινα να εισαι σιγουρος.

ετσι και αλλιος με το ati overdrive tool to overclock ειναι ευκολη υποθεση.

ελπιζω μονο οι drivers ναι ειναι καλη και να παιζω στην 22 οθονη μου με ανεση και ας μην εχω 8xAA.

το crysis... ναι δεν θα με χαλαγε να το παιξω αλλα ειναι βαρη και ντακς... ας το παιξω με πιο low graphics.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ως κατοχος μιας 3850 εχω να πω οτι τα bioshock ,cod 4,prostreet ta termatizei aneta,kai to crysis sto high einai playable,γενικα ειμαι αρκετα ευχαριστημενος με την καρτουλα,ειναι και αθορυβη ,ελεος πια με αυτο το βαζεις αλλα 50 ε ,δηλαδη το ενα τριτο τις τιμης?,τι 50 τι 60 κτλ τοτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρά είναι η καρτούλα αν τα λεφτά που μπορείς να δώσεις είναι μέχρι εκεί και clockάρει πολύ καλά αν ξέρεις ;) games τα παίζεις άντερα όλα αυτά που αναφέρεις μην ανησυχείς για θόρυβο δεν έχω ιδέα να σου πω :P εγώ την έχω σε νερό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα δεν κανει θορυβο,αθορυβη ειναι.Και εκανα και ενα συγριτικο με στοκ ρολογια και με 740/980(24/7)δεν καταλαβαινει χριστο(και ειδα και καπου στα 10φπς πανω στα περισοτερα παιχνιδια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...