Προς το περιεχόμενο

HP HW6910 Resolution Problem


newtech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω το HP IPAQ HW 6910 (ίδιο με όλη τη σειρά 6900).

Αν κάποιος ξέρει ας με ενημερώσει..

1)Πως θα λειτουργήσω το DESTINATOR (έχω 240χ240 ανάλυση και μου κόβει γραμμές)

2)Που θα βρω CAR holder.

THANX

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Πρέπει να αγοράσεις την ειδική έκδοση του destinator για τα ipaq.

Όταν το είχα πάρει πέρσι, την έκδοση 240Χ240 την είχαν σε φλασόκαρτα και όχι στο cd. Μουρλάθηκα μέχρι να το καταλάβω.

Αν δεν την έχει στο πακέτο που σου έδωσαν μάλλον πρέπει να επικοινωνήσεις με την ngi για να σου στείλει την έκδοση για ipaq.

Οι χάρτες δεν αλλάζουν , απλά η εφαρμογή είναι σχεδιασμένη για τετράγωνη οθόνη.

 

Το μόνο car holder που είχα βρει της προκοπής το πήρα τελικά μέσω internet από Αγγλία (ipaqchoice.com) . Δεν ήταν εξειδικευμένο ipaq accessory αλλά έκανε για τις διαστάσεις της συσκευής και είχε και τον κωλοαντάπτορα φόρτισης της hp ,

έχει και δικό του ηχείο για να συνδέσεις το Minijack του ipaq και να ακούς τι λέει η γκόμενα του GPS, και συνδέεται στον αναπτήρα, ενώ έχει και διάφορα καλώδια σύνδεσης για διάφορες συσκευές. Είναι γκομούτσα βέβαια, και κολλάει με βεντούζα στο τζάμι, αλλά είναι καλής ποιότητας.

 

Είναι το πρόβλημα με τους κωλοαντάπτορες της HP που δεν μπορείς να βάλεις ένα απλό USB Καλώδιο για να φορτίζει το ρημάδι και πρέπει να πάρεις κάτι που να υποστηρίζει τα ipaq.

 

Δες και στα ελληνικά μαγαζιά μπορεί να έχουν φέρει κάποιο (πχ πλαίσιο,eshop κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει στο ιντερνετ σχετικο αρχειο για να μπορεις να τρεχεις το dest στο pda που εχεις χωρις να κοβονται γραμμες το ειχα βρει τυχαια σε ενα φορουμ αλλα δεν εχω την διευθηνση γιατι δεν την κρατησα το οποιο το τρεχεις και εισαι μια χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...