Προς το περιεχόμενο

DVI καλωδιο


vazelo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειμαι ευτυχης κατοχος της samsung 226bw. Αυτο που ηθελα να ρωτησω ειναι γιατι δεν μου δειχνει τπτ οταν συνδεω το dvi καλωδιο, αλλα λειτουργει κανονικα με αναλογικη συνδεση.

H καρτα γραφικων που εχω ειναι σχετικα παλια (geforce ti4200). πρεπει να ρυθμισω τιποτα απο κει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πρέπει να αλλάξεις σιγά σιγά την κάρτα σου μιας και είναι μικρή για 22άρα. Υπάρχουν πολύ καλύτερες κάρτες από αυτή που έχεις τώρα με 50-60 ευρώ. Φυσικά οι καλές λύσεις είναι από 150 και πάνω αλλά αυτό εξαρτάται από το πόσα έχεις σκοπό να διαθέσεις και τι κάνεις με το pc...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω κάποιες παρτίδες 226BW είχαν πρόβλημα με την είσοδο DVI (χρησιμοποίησε την αναζήτηση -έχει αναφερθεί ξανά στο forum). Αν έχει ορίσει σωστά την έξοδο της κάρτας γραφικών και δεν βλέπεις εικόνα, πάρε τηλέφωνο την αντιπροσωπεία για αλλαγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα σας,

να ρωτήσω και εγω κάτι .. έχω την geforce 8400gs οπού έχει vga και dvi(με υποστήριξη hdcp). ειμαι μεταξύ της hp2408 και hp2408h οπού η διαφορά τους είναι πως στην μία εχει dvi ενω η αλλη hdmi.. ποια είναι η ουστιαστική διαφορά? ξέρω πως περνάει ψηφιακός ήχος απο το hdmi αλλα πρακτικά πως θα δω διαφορα με ηχεία t6060 5.1 ?

ευχαριστώ:-)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...