Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικό όργανο παίζετε?


guitarist4u

Προτεινόμενες αναρτήσεις

we_will_rise:

 

 

ποιο κομμάτι παίζεις στην φοτό???

 

''Κι είναι μύθος είναι μύθος το δασύτριχο μου στήθος''??? :lol:

 

 

(αστειεύομαι, δεν πιστεύω να παρεξηγήθηκες)?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ταλαιπωρώ τις κιθάρες εδώ και 19 χρόνια κι ακόμα τίποτα... Τα κρουστά φαίνεται να με συμπάθησαν περισσότερο. Ο υπολογιστής μου όμως είναι το αγαπημένο μου όργανο.:-)

 

Πριν από πολλά χρόνια άρχισα να παίζω ηλεκτρική κιθάρα αλλά η σχέση μου με αυτό το όργανο τελείωσε κάπως ανορθόδοξα.

???? Δηλαδή;

 

Βιολί.

Χρειάζομαι βιολί σε ένα track. Αν μπορείς να ηχογραφήσεις σε wav ενδιαφέρεσαι;

 

εγώ 13 χρονια φλογέρα

και τώρα μαθαίνω τρομπόνι

Kι εσύ το ίδιο! :-)

 

Άντε μαζευτείτε να το γράψουμε να το ανεβάσουμε εδώ. (Αν δε σας πειράζει ο δημόσιος εξευτελισμός :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα δίπλωμα φλάουτο

(παίζω καμια 15αρα και βάλε χρόνια σε διάφορες ορχήστρες από συμφωνικές μέχρι jazz και ροκ αυτή τη στιγμή :devil: ),

φλογέρα, λίγο πιάνο και τώρα ψάχνομαι με ένα νέι και μια ιρλανδέζικη παροδοσιακή φλογερίτσα, την οποία μου την έκανε δώρο ο Duncan Patterson από τους Anathema :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηλ.κιθαρα και μπασο(μπασο το λιωνω κιθαρα ενταξει αρχισα πριν απο 2 χρονια για να αυτονομηθω λιγο απ'τους κιθαριστες και να βγαζω τπτ μονος μου αλλα το μπασο ειναι ερωτας!) παντως ψηνομαι να μαθω ακορντεον ,με ενα 2ωρακι καθε μερα σε 2 μηνες θα εχω κανει αποσβεση και στο ακορντεον και στο ραδιφωνακι μεσα απ'τ μανικι:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα αρμόνιο για έξι ολόκληρα χρόνια αλλά το έχω αφήσει για πάρα πολύ καιρό το "άθλημα".. Δν ξέρω πως γίνεται αλλά πάντα ήθελα να μάθω κιθάρα !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρμόνιο/Πιάνο αν και το έχω εγκαταλείψει το άθλημα εδώ και μερικά χρόνια.

 

Ψήνομαι χοντρά πάντως μέσα στο χρόνο να χτυπήσω μια drums, που είναι το απωθημένο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιζα 6 χρόνια βιολί, το παράτησα καθότι άρχισα να ακούω metal μουσική ( manowar κυρίως ). Tου χρόνου θα αρχίσω ηλεκτρική κιθάρα μιας και θα έχω περισσότερο χρόνο στη διάθεσή μου ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...
Αρμόνιο/Πιάνο αν και το έχω εγκαταλείψει το άθλημα εδώ και μερικά χρόνια.

 

 

Kαι εγώ αρμόνιο/πιάνο αλλά πίστεψε με φίλε μην το παρατήσεις για τα ντραμς!:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ γω ηλεκτρικη κιθαρα παιζω.. αν κ τωρα τελευταια την παρατησα λιγο..υποχρεωσεις γ@μωτο! παντως ειναι καθαρα θεμα αφιερωσης χρονου κ εξασκησης για να μαθει καποιος απλα να παιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...