Προς το περιεχόμενο

thermaltake armor full tower ή Aplus wind tunnel


hadabis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ενδιαφερομαι για κουτι στο οποιο θα μπουνε επανω

μητρικη: asus p5e ή asus maximus formula

cpu: intel quad core 2.4

καρτα γραφικων : Asus 8800 gt

το thermaltake πιστευω ειναι σε ολους μας γνωστο

το aplus

http://www.pc2buy.gr/product_info.php?manufacturers_id=90&products_id=2304

ειναι καινουριο και με κινησε το ενδιαφερον αν μπορει να μου πει την γνωμη του καποιος

ειδικα αν εχει αγορασει το aplus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κώστας όχι ψείρες ίσος είναι το μονο που δεν έχουν, και αυτό γιατί δεν έχουν μαλλιά. Τώρα το γιατί άμα παρακολουθούσες το forum θα καταλάβαινες.

Το μονο καλο είναι τα psu τις thermaltake.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά εντάξει άσε να λένε εγώ έχω το armor και είναι μια χαρά κουτί.Βέβαια αυτό δε σημαίνει ότι και το stacker είναι κακό έτσι?όποιο και να πάρεις είναι πολύ καλό.τώρα αυτό που προτείνεις δε το ξέρω οπότε δε μπορώ να πω.όσο για τα psu της thermaltake εγώ μόνο κακά λόγια έχω ακούσει ΄χωρίς βέβαια να τα έχω δουλέψει.πάντως σχετικά με κουτιά κάνε και ένα search στο google και δες review έχει άπειρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι thermaltake, πάνε με Coolermaster η κάτι άλλο.

 

εχω δει της coolermaster to cosmos το οποιο ειναι τρομερο αλλα δεν θελω να δωσω τοσα

χρηματα γι αυτο ελεγα ενα απο τα δυο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε πάρε το Armor. Aplus δεν έχω δει από κοντά. Το Armor είναι ίδιο με το δικό μου Kandalf με διαφορά την πρόσοψη. Είναι τεράστιο το κουτί και θα μείνεις ευχαριστημένος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα, έτσι πως θέτεις την ερώτηση δεν υπάρχει κριτήριο αγοράς.

 

το hardware που παρέθεσες χωράει σε όλα τα full towers οπότε πάρε όποιο σου γυάλισε παραπάνω. Εάν γίνεις λίγο πιο συγκεκριμένος με τις απαιτήσεις σου απο ένα κουτί θα σε βοηθήσουμε όλοι καλυτερα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω το αρμορ και είναι πάρα πολύ καλό! καλή ροή αέρα και ανετος χώρος..εχω δεί και το στακερ και ειναι και αυτό κορυφαίο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα, έτσι πως θέτεις την ερώτηση δεν υπάρχει κριτήριο αγοράς.

 

το hardware που παρέθεσες χωράει σε όλα τα full towers οπότε πάρε όποιο σου γυάλισε παραπάνω. Εάν γίνεις λίγο πιο συγκεκριμένος με τις απαιτήσεις σου απο ένα κουτί θα σε βοηθήσουμε όλοι καλυτερα :-)

 

Δεν με νοιαζει τοσο η εμφανιση οσο το ποσο ανετα θα ειναι τα πραγματα μεσα στο κουτι

και το ποσο σωστα δουλευει το συστημα ψυξης του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω την εντύπωση οτι το πιο μεγάλο ειναι το stacker μετά παει το cosmos και μετά το armor.

 

Σε ψύξη μόνο για το cosmos που ξέρω είναι πολυ καλό. λίγο οι δίσκοι φαίνονται ανεβασμένοι σε θερμοκρασίες αλλα με ενα cooleraki να φυσάει κατευθείαν πάνω τους ειναι άψογα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...