Προς το περιεχόμενο

ποιος ξέρει από ιππασία?


babisbam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά η κοπέλα μου, μου ζήτησε να την πάω να κάνουμε ιππάσια, και δεν έχω ιδέα περι του θέματος....Αθήνα μένω , οποιαδήοπτε πληροφορία θα ειναι χρησιμη....περιμένω βοήθεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Μπορείς να κάνεις μια αναζήτηση στο google για ιππικούς ομίλους στο νομό Αττικής. Οι περισσότεροι, αν όχι όλοι, εκτός από αγωνιστικά τμήματα έχουν και άλογα για αρχάριους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι επιτακτική ανάγκη πρεπει να ιππευσει αυτή για να ιππευσω μετά εγώ....(ελπίζω να με καταλάβατε....)

 

σε καταλάβαμε μπαγασάκο..

 

έλα παιδιά να βάλουμε όλοι ένα χεράκι.. στην τελική ας κάνουμε έρανο να της πάρουμε της κοπέλας ενα τέτοιο

 

s65n5filf3kqlgl5gkmn.jpg

 

Yπομονή φίλε, όλο το φόρουμ είναι στο πλευρό σου :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει ένα πονυ στο αττικό ζωολογικό πάρκο, και ξενοδοχείο δίπλα στα Σπάτα...

Εναλλακτικά βάλτης να δει το γητευτή των αλόγων και να σου κάνει καμια π... μέχρι να βρεις ιππικό όμιλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει ένα πονυ στο αττικό ζωολογικό πάρκο, και ξενοδοχείο δίπλα στα Σπάτα...

Εναλλακτικά βάλτης να δει το γητευτή των αλόγων και να σου κάνει καμια π... μέχρι να βρεις ιππικό όμιλο

 

LoooOOOOOoooL

/me bows (για να ειμαστε και on topic ;))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει ένα πονυ στο αττικό ζωολογικό πάρκο, και ξενοδοχείο δίπλα στα Σπάτα...

Εναλλακτικά βάλτης να δει το γητευτή των αλόγων και να σου κάνει καμια π... μέχρι να βρεις ιππικό όμιλο

 

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ!!!ΧΑΧΑΧΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χε χε! Κι άμα της χλιμιντρίσεις παίρνεις hand job! :lol::lol:

 

Που την ψώνισες την αμαζόνα ρε babisbam?

 

Εγώ όταν ήμουν ελεύθερος ψάχναμε για κανένα καλό μπαράκι, ωραία μουσικούλα άντε και κανένα καλό αυτοκίνητο για τους πιο λαϊκούς...Πως αλλάξαν έτσι τα πράγματα ρε παιδιά σε έξι χρόνια; Phew :whistle: φτηνά τη γλυτώσαμε θέλει πολύ δουλειά το σπορ τη σήμερον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε είχα πέσει σε τετοια πρίπτωση και εντέλει έκανα και γω ιππασία...αλλά με δίποδο άλογο...

Κάτι παθαίνουν οι γκόμενες με τα άλογα,τις εξιτάρουν.

Αλλά δεν μπορώ να καταλάβω,γουστάρουν γενικά το σκηνικό ιππασία πριν το σεξ, ή τις φτιάχνουν τα άλογα αλλά επειδή δεν μπορούν να παν με αυτά κάθονται μετα σε μας από ανάγκη????:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...