Προς το περιεχόμενο

Στεγαστικο


nicsie

Προτεινόμενες αναρτήσεις

80.000 ευρώ για 5 έτη είναι πολύ πολύ δύσκολο γαιτί θα σου βγαίνει δόση πολύ πάνω απο 1.000 ευρώ και πρέπει να έχεις βαρβάτο εισόδημα για να το δεχτεί μια τράπεζα....επιπλέον...παίζει ρόλο αν το θές για να χτίσεις ή να το αγοράσεις ή για να επισκευάσεις....

επίσης θα πρέπει να δείς ποια τράπεζα σε χρηματοδοτεί για την εμπορική και ποιά για την αντικειμενική αξία....

θέλει πολύ πολύ ψάξιμο....και να ξέρεις πως στις πιο πολλές τα επιτόκια είναι κυμαινόμενα...

 

πάντως δες και τα επιδοτούμενα δάνεια του ΟΕΚ...αν έχεις δικαίωμα πάντα...

 

πρότασή μου....ξεκίνα απο το Ταχ. Ταμιευτήριο....(πάλι διαφήμιση κάνω...)

 

:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπου και να ψαξεις αγαπητε φιλε αυτος που θελει ενα τετοιο δανειο λεγεται στην τραπεζικη ορολογια ΚΑΚΟΣ ΠΕΛΑΤΗΣ.

Παρε απο τραπεζα Δανειο οτιδηποτε και εξοφλησε το ποιο γρηγορα απο οτι πρεπει μετα πανε να το ξαναπαρεις και αν στο δωσουν γραψε με.Και το κακο ειναι οτι σου το λενε κιολας οτι δεν μπορουμε να στο δωσουμε γιατι το αποπληρωνεις πολυ γρηγορα.

 

Ειμαι Παθων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρότασή μου....ξεκίνα απο το Ταχ. Ταμιευτήριο....(πάλι διαφήμιση κάνω...)

 

:-)

 

Εχεις μεγαλο δικαιο φιλε ειναι το καλυτερο για στεγαστικο.Και δεν κολαει νομιζω οτι θα στο δωσει αλλα 10ετιας.Το εχω και εγω εκει 10ετιας ομως παρακτω δεν γινεται.

Αλλα οπως λεει ο κυριος απο πανω δες αν δικαουσε το ΟΕΚ η αν οχι δες στο ονομα της γυναικας σου.Φυσικα αν εχει 2000 ενσημα στο ικα η 1800 και ενα παιδι.αν εχεις παραπανω ακομα καλυτερα.

 

Ψαξτο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...