Προς το περιεχόμενο

Κάποιος εύχρηστος download manager


mariner

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους.Μήπως έχετε να μου προτείνετε κάποιον dm στον οπόιο θα βάλω τους premium κωδικούς του rapidshare που έχω και απλά θα κάνω drag & drop τα link και αυτός θα μου τα κατεβάζει?

Ευχαριστώ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

RapGet ....Μικρο , ευχρηστο , δωρεαν και με ελληνικο μενου !!!Μαρκαρεις τα link , επικοληση απο προχειρο και ετοιμος !!!

 

http://www.rapget.com/en/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το δοκιμάσω και θα σου πώ.Μπορεί εύκολα να κατεβάζει ταυτόχρονα πολλά links?

 

 

Ναι φυσικα.Οριζεις οσα θελεις εσυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εναλλακτικά: Flashget v1.73 (free) (τον χρησιμοποιώ εδώ και χρόνια χωρίς πρόβλημα).

Ρύθμιση:

Εργαλεία > Ρυθμίσεις > καρτέλα 'Διαχειριστής τοποθεσιών' > κλικ στο Προσθήκη.

Στο παράθυρο που εμφανίζεται, ως διεύθυνση βάζουμε το http://rapidshare.com και τσεκάρουμε το 'Σύνδεση με το διακομιστή'. Στα κουτάκια 'Όνομα' και 'Κωδικός' γράφουμε αντίστοιχα τα στοιχεία από το λογαριασμό στο Rapidshare και στη συνέχεια ΟΚ > ΟΚ.

Επιπλέον: Κάνουμε login στο Rapidshare στο Options τσεκάρουμε το Direct-downloads και Save.

Είμαστε έτοιμοι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ.Γιαννη ευχαριστω, θα το δοκιμασω!

 

Ισως λογω δικης μου ανοησιας, με τπτ δεν μπορω να χρησιμοποιησω καλα τον Flashget...

 

 

Να σου πω την αληθεια κι εμενα δεν μου εχει καλοκατσει το FlashGet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά για το rapget μήπως μπορεί κάποιος να με βοηθήσει να φτιάξω τις ρυθμίσεις?

έβαλα τον premium κωδ εκει που λεει διακομιστές αλλά δεν κατεβάζει κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά κατέβασα και τον flashget εκανα όλα τα παραπάνω και μου κατεβάζει τα αρχεία λέγοντας οτι ειναι 5 mb ενω είναι 100 και όταν πάω να τα ανοίξω λέει οτι είναι κατεστραμμένα.Τι κάνω και εδώ λάθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά για το rapget μήπως μπορεί κάποιος να με βοηθήσει να φτιάξω τις ρυθμίσεις?

έβαλα τον premium κωδ εκει που λεει διακομιστές αλλά δεν κατεβάζει κάτι.

 

 

Πατησες το πρασινο βελακι πανω αριστερα ???Τι μηνυμα σου βγαζει ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πατησες το πρασινο βελακι πανω αριστερα ???Τι μηνυμα σου βγαζει ??

 

Δεν κάνει τιποτα.Φαινεται σαν να μην κατεβάζει κάτι και μάλλον δεν κατεβάζει.Τα στοιχεία στο δεξί μέρος της οθόνης είναι κολημένα στο μηδέν(ταχύτητες κτλ).

Μήπως πρέπει να ελεγξω και κάτι ακόμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κάνει τιποτα.Φαινεται σαν να μην κατεβάζει κάτι και μάλλον δεν κατεβάζει.Τα στοιχεία στο δεξί μέρος της οθόνης είναι κολημένα στο μηδέν(ταχύτητες κτλ).

Μήπως πρέπει να ελεγξω και κάτι ακόμα?

 

Σου γραφει κατι για αναμονη εκει που λες ?

Στον λογαριασμο σου στο rapidshare στα options εχεις κλικαρει το direct download ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου γραφει κατι για αναμονη εκει που λες ?

Στον λογαριασμο σου στο rapidshare στα options εχεις κλικαρει το direct download ???

 

Γράφει για τον χρόνο αναμονής το οποίο ρυθμίζω εγω. Οπως εγω ρυθμίζω και τις προσπάθειες επαναληψης. Αλλά μετά τίποτα. Εχω ρυθμίσει και απο τον λογ του rapid direct download.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...