Προς το περιεχόμενο

αγορα μικρου αυτοκινητου


tzogoula

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα! ενδιαφερομαι για την αγορα ενος μικρου αυτοκινητου 1000 κυβικων.ειμαι αναμεσα σε peugeot107,nissan,toyota.σ αυτη την κατηγορια τι αλλο θα μπορουσα να κοιταξω?βοηθηστε ρε παιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Aygo, C1, Peugeot 107. Σε αυτην την κατηγορία αυτά τα 3 είναι απαιχτα.Απλά κοστίζουν λίγο παραπάνω....Εμείς πήραμε εδώ και 4 μήνες το Aygo και δεν το μετανοιωσαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μια σημαντική λεπτομέρεια, τα Aygo, 107, C1 είναι ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο αυτοκίνητο, που παράγεται απο το ιδιο εργοστάσιο.Μόνη διαφορά είναι πως τα Aygo είναι περίπου 800-1000Ε ποιο ακριβά αλλά έχουν 5 χρόνια εγγύηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 107 έχει απίστευτη οδική συμπεριφορά και είναι τρομερά οικονομικό. Η έκδοση με αυτόματο-σειριακό κιβώτιο ταχυτήτων, είναι όλα τα λεφτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυγό και από μένα (6 χρόνια εγγύηση δεν έχει όπως όλα τα Toyota?). Αλλά άμα θες να το παίζεις και "γκομενοπαγίδας" πάρε το καινούριο Fiat 500 (i know, i know, είναι Fiat, αλλά τι να κάνουμε...). Και Mazda 2 (στα 1300 cc, αλλά η διαφορά στην τιμή από το Αυγό είναι περί τα 1000 ευρώ, με πολλά περισσότερα στον εξοπλισμό).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση πως αν κυκλοφορήσει αυτό το ινδικό το nano (το είδα εχθές στην tv με αφορμή την επίσκεψη Καραμανλή στην Ινδία), με τιμή στα 2300, απλώς θα κάνει σκόνη τον ανταγωνισμό της κατηγορίας. Με τόσα δεν παίρνεις ούτε παπί και εξωτερικά τουλάχιστον μοιάζει πολύ με το smart, είχε ωραίους σχεδιαστές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν νομίζει κανείς πως θα πάρει αυτοκίνητο της προκοπής με 10 χιλιάρικα, εγώ πάω πάσο. Noμίζω ότι οι Ινδοί κάνουν μια πολύ τίμια πρόταση και στόχος τους αρχικά είναι το 1 εκατομμύριο πωλήσεις. (Και σίγουρα δεν παράγουν μόνο πατάτες και φραπέ) Κι επειδή στον Πειραιά και σε άλλα μέρη της Ελλάδος τα παπάκια είναι περισσότερα απ' ότι στις Φιλιππίνες, τότε ενδεχομένως θα βρει πρόσφορο έδαφος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...