Προς το περιεχόμενο

HTC P3650 Touch Cruise


Cromb

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενδιαφέρομαι για το συγκεκριμένο και θα ήθελα κάποιος που το έχει να μου πει εντυπώσεις.

Αν πάρω την αγγλική έκδοση που είναι 100 ευρώ φθηνότερη από την ελληνική θα έχω κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα? Είδα οτι η αγγλική έκδοση δε καλύπτει με χάρτες την Ελλάδα, αλλά υπολογίζω να βάλω κάτι ανάλογο ελληνικό (destinator).

Θα έχω ελληνικούς χαρακτήρες στα μηνύματα? Αν μπορώ να έχω ελληνικό πληκτρολόγιο είμαι καλυμμένος. Το αγγλικό μενού δε με ενοχλεί.

Δεν έχω εμπειρία με windows mobile κινητά, οπότε οποιαδήποτε παρατήρηση ευπρόσδεκτη.

 

Ευχαριστώ! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελληνικά θα έχεις και μπορείς να βάλεις ελληνικό πληκτρολόγιο, αλλα στις επαφές δε θα έχεις ελληνικό sorting. Αυτα μου είπανε και έμένα απο ερωτήσεις στο myphone. Εγώ αποφάσισα να μην το πάρω με χάρτες ή αγγλικό θα περιμένω λιγάκι να φέρουν συσκευές σκέτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τελικά το πήρα! Ελληνική έκδοση (ACE). Χωρίς χάρτες...Είναι καταπληκτικό!

Θα έκανα και review αλλά αυτό του kirileman στο πρώτο μου ποστ είναι υπερπλήρες.

Τα υπόλοιπα με τη χρήση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Ηταν να το πάρω και γώ αλλα με προβληματίζει η οθόνη του. Μόνο 65000 χρώματα ? Και η μπαταρία τραγική σε αυτονομία

 

Τα χρώματα της οθόνης δεν αποτελούν πρόβλημα για τις διαστάσεις της και την ανάλυσή της, σχεδόν όλες οι συσκευές του είδους... τα ίδια χαρακτηριστικά έχουν. Η μπαταρία έχει ικανοποιητική απόδοση σε σχέση με τον ανταγωνισμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...