Προς το περιεχόμενο

Innovator


user12

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εφο αγαναχτισα με τιν μαλακια που αγορασα η ανθροποι εκιε μεσα ειναι αχριστη ελεος ποια περασα σειμερα τα βιστα πρινιουμ περασα τα ντραιβερ που και καλα ε τα ωιστα θα ειτανε πλιρες και παλι μου λιπανε τα βραιβερ τισ καρτας τισ τηλεορασεις του μλου τουθ ελεος ςνα εχο να πο μακρια απο το η-σοπ μακρια αυτο το καταστιμα η πρεποι να κλισει να να βρουνε σοτσο προσοπικο δεν αντεχο αλο στο ψηατ ειμαι να το σπασο το σαραβαλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια και εγο χτεσπου δοκιμασα να περασο τα vista στιν αδερφιμου το ειδιο προβλιαμα ειχα δεν μου εβλεπε τα ειδια driver που λεη και το παλικαρι παραπανο.χαναεβαλα xp αλα και παλι απο τιν τv μονο τα ψιφιακα καναλια δουλευουενε το e-shop ειναι για πεταμα μεγαλι κοροιδια νιοθο πολι μεγαλο κοροιδο ολο δικειλογιεσ και σπεματα εγο προσοπικα δεν χανααγοραζο τιποτα απο εκει και σειμβουλευο το ειδιο και σε εσας η ανθροποι ειναι απατεονεσ και ασκετι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα μηνύματα γραμμένα σε greeklish και όλα τα μηνύματα που απαντούν σε μηνύματα γραμμένα σε greeklish αφαιρέθηκαν.

 

παρε δοσε πος να να μιν γραφουμε ελινικα αγλικα απφου η ορολογια τον λεξεον ειναι στα αγκλικα εχτος αν εσβισεσ μονο τα μινιματα που λεγανε αλιθιεσ και θαβανε το ε-σηοπ για προσοπικους λογουσ και σειμεφερον ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα μηνύματα γραμμένα σε greeklish και όλα τα μηνύματα που απαντούν σε μηνύματα γραμμένα σε greeklish αφαιρέθηκαν.

 

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά (και μονο και μονο απο το παραπανο φενετε πος ηποστιρισεισ το ε-σηοπ τι σειμφεροντα εχεισ απο εκει???? για να κραζουμε ενα προιον και μαγαζει σειμενι πος το προιον και το μαγαζει εχει προβλιμα και θελι βελτιοσει.και στο φιναλε ποιος νομιζεισ οτι εισε τιν ειδεσ θεος επιδει εχεισ τιν δεινατοτιτα να διαγραφισ μερικα μινιματα το ε-σηοπ ειναι μαγαζει για κλισειμο παρετο αποφασει και για να το κραζουμε σειμενι πος εχουμε προβλιμα αν δεν μπορουμε να εκφραστουμε ελευθερα σε αυτο το σαιτ για τα πεοβλιματα που εχουμε και που γιαυτο το λογο ηπαρχει εδο κλιστετο η μαλον δειλοστετο απο τιν αρχει δειμοσειευβουμε μονο τα σκολια που μασ αρεσουνε ελεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου ηρεμησε...ειναι κανονας αυτος...το παιδι δεν εχει κανενα προβλημα ουτε μαζι σου ουτε με το e-shop ουρ=τε με κανενα μου...αμα δεις οταν πατας απαντηση ενω γραφεις εχει μια σημειωση που λεει

Προσοχή: Από 1.1.2008, μηνύματα γραμμένα σε greeklish θα διαγράφονται. Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε ελληνικούς χαρακτήρες στα μηνύματα σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταχει μπορι να εχει δεικιο απλα τα εχο παρι στο κρανιο το λαπτοπ τισ αδερφις μου ειναι πολι μεγαλι κοροιδεια αυτο που κανουνε και ξεσπαο οπου νανε και ειανι κοπελε το κανατοκεγαλος ειναι παρατσουκλι ¨)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι κοπελα ενοο χαχαχα εχο σεινχειστι πολι και δεν χερο τη γραφο εχεισ δοκιμασει εσει να περασει τουσ ντραιβερ στα βιστα πρινιουμα να δεισ αν δουλευουνε μιλουσα πριν λιγο με το παιδει που εχει το σπευδονιμο πινο και μου ειπε ποσ εστιλε σκετικο μαιλ με παραπονα αλα δεν βλεπι να σειγκινουντε πολι θα εθελα να μισεισο τορα σε εναν απο τουν βλακεσ που αποκαλουντε τεχνικι εκει μεσα μονο τεχνικι δεν μπορουνε να λεγοντε εστι και βγουν και σε αλα σαιτ και τσατ και κανου τετια παραπονα θα εουνε σοβαρο προβλιαμα σαν ετερια το ιντερνετ μπορι να τουσ κανι πολι μεγαλι ζειμια αν δεν προσεχουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια,νεος στην παρεα αλλα διαβαζω αρκετο καιρο τα φορουμ και βρισκω λυσεις.τωρα θα δωσω και εγω μερικες:ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟ ΠΛΟΥΤΟ 756 ΑΠΟ ΤΟ ESHOP.ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΣΒΗΝΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΣΕ WINDOWS HOME XP SP2,VISTA BUSINESS 32 KAI 64 BIT.KAI ΜΟΝΟ ΣΤΑ Χp ΗΟΜΕ SP1 ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΨΟΓΑ ΕΚΤΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΤΗΝ CAMERA ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙ ΠΑΡΑ ΤΟΥΣ ΣΩΣΤΟΥΣ DRIVERS.ΕΧΩ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΥΜΒΑΤΟΤΗΤΑ ΜΕ DRIVERS ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΣΥΜΠΕΡΑΝΑ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ *ΠΛΟΥΤΟ*.

ΑΡΚΕΤΟΙ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑΜΕ ΟΧΙ ΑΛΛΟΙ.ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ(PLEASE!!!!)[email protected]

Τα κεφαλαια τα βαζω για να δειξω την αγανακτηση μου αν μποροθσα τηα τα εκανα μεγαλυτερα!!ΧΑΧΑΧΑ.... τα λεμε παιδια ελπιζω να βρουμε καποια λυση γιατι αυτοι στο eshop δεν ξερουν την τυφλα τους....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα μηνύματα γραμμένα σε greeklish και όλα τα μηνύματα που απαντούν σε μηνύματα γραμμένα σε greeklish αφαιρέθηκαν.

 

Ευτυχώς έμειναν τα μηνύματα γραμμένα σε "ελληνικά"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...