Προς το περιεχόμενο

ΠΡΟΒΛΗΜΑ με εγκατασταση PINNACLE 11...


ALXIOA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΤΟ Pinnacle 11...ΣΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΜΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...ΟΛΑ Ο.Κ!!ΣΤΟΝ ΣΤΕΘΕΡΟ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΜΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΕΝΩ ΤΗΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΕΠΑΝΕΚΙΝΗΣΗ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕΧΡΙ 60% ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΕΤΑΕΙ ΕΞΩ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ...ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΒΛΑΒΗ...ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ 2 ΕΠΙΛΟΓΕΣ..ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ Η ΟΧΙ.ΦΥΣΙΚΑ ΠΑΤΑΩ Dont Sent...ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΞΑΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ...ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ..ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΚΑΝΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΑΛΛΟ Serial Number ΑΠΟ ΑΥΤΟΟ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ...ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΕΚΑΝΑ Remove Kai Thn Registri Clear Me Kapoia Programmata...ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΜΕΤΑ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΗ ΤΟ Pinnacle 11 Alla ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ...ΣΤΟ 60% ΜΕ ΠΕΤΑΕΙ ΕΞΩ..ΕΧΩ ΤΑ ΧΡ ΚΑΙ ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ Nvidia 7600 256 Mb...kamia Lysh Kaneis???kai Se Safe Mode Mphka Alla Kai Pali Tipota....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ξαναγράψε το topic σου χωρίς τη χρήση κεφαλαίων.

Και φυσικά χωρίς τη χρήση ανάμεικτων ελληνικών και greeklish: η γλώσσα του forum είναι τα ελληνικά στην ελληνική γραφή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...